Новина Регіону

Реалізація з енергоефективних проектів забезпечує безпеку навчального процесу та економію бюджетних коштів

28.12.2017

         За повідомленням Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації серед проектів, які реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), є будівництво опалювального пункту загальноосвітньої школи в с. Баланівка Бершадського району.

         У поточному році на реалізацію проекту з енергозбереження у закладі освіти спрямовано 1000,0 тис. грн. коштів державного бюджету при співфінансуванні за рахунок коштів місцевого бюджету у сумі 119,0 тис. грн.

        Двоповерхове приміщення школи, яке збудоване у 1967 році, опалювалось двома котлами, що були розміщені у підвальному приміщенні під навчальними кабінетами.

         За рахунок бюджетних асигнувань збудовано автономний  опалювальний  пункт, встановлено два сучасних енергозберігаючих котли.

         Крім того,  реалізація проекту забезпечує безпечне перебування учнів та працівників школи у навчальних приміщеннях. Очікувана економія бюджетних коштів на використання енергоносіїв становить 15,2 тис. грн. в рік.

На даний час в загальноосвітній школі навчається 270 учнів, які мешкають в  с. Баланівка Бершадського району, педагогічний та обслуговуючий персонал становить 50 чоловік. Загальна кількість населення, на яку поширюються послуги реалізованого проекту, становить близько 1,9 тис. чоловік.