Новина Регіону

Реалізація проектів з енергозбереження сприятиме безпеці навчального процесу та економії бюджетних коштів

28.12.2017

         За повідомленням Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації серед проектів, які реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), є реконструкція системи постачання школи в с. Сліди Тиврівського району та будівництво опалювального пункту школи в с. Юрківка Тульчинського району.

         У поточному році на реалізацію проектів з енергозбереження у закладах освіти спрямовано 1 262,0 тис. грн. коштів ДФРР при співфінансуванні за рахунок коштів місцевого бюджету у сумі 425,2 тис. грн.

         Приміщення шкіл опалювалось котлами, що були розміщені у підвальному приміщенні під навчальними кабінетами, що не відповідало діючим нормативним вимогам.

         За рахунок бюджетних асигнувань встановлено нові модульні котельні з двома твердопаливними котлами потужністю 100 Вт та 150 Вт відповідно.

         Реалізація проектів забезпечує безпечне перебування учнів та працівників шкіл у навчальних приміщеннях, безперебійне функціонування навчального процесу, дотримання основних заходів пожежної безпеки.  Очікуване зменшення споживання енергетичних ресурсів становить 15 % (вугілля).

   Загальна кількість населення, на яку поширюються послуги реалізованих проектів, становить близько 1,9 тис. осіб двох населених пунктів області.

Опалювальний пункт с. Сліди

Опалюальний пункт с. Юрківка

Юрківка