Новина Регіону

Розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад Вінниччини

28.12.2017

За повідомленням Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації серед проектів, які реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), є проекти з розвитку інфраструктури та створення центру надання адміністративних послуг в територіальних громадах Вінниччини.

         Так, за рахунок коштів ДФРР у сумі 435,1 тис. грн. при співфінансуванні з місцевого бюджету у сумі 51,2 тис. грн. та коштів партнерів у сумі 25,6 тис. грн. проведено роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення у с.Мельниківці Немирівського району.

         В рамках реалізації проекту проведено заходи по заміні ліхтарів на енергозберігаючі. Система, що встановлена на існуючих електроопорах загальною протяжністю 9 км з кількістю ліхтарів 113 штук, дала ефект «м‘якого освітлення» території села.

  

         Ще одним проектом розвитку об’єднаних громад є створення центру надання адміністративних послуг у с. Джулинка Бершадського району.

         За рахунок коштів ДФРР у сумі 270,0 тис. грн. проведено роботи з реконструкції приміщення, а  необхідний інвентар, комп’ютерна та офісна техніка придбанні за кошти місцевого бюджету у сумі 168,6 тис. грн. За сприяння спонсорів закуплено матеріали загальною вартістю 15,0 тис. грн.

         Реалізація проекту сприятиме підвищенню якості надання адміністративних послуг населенню, зміцненню інфраструктурної спроможності громади, створенню комфортних умов для роботи та забезпечення сталого розвитку громади.

         Загальна кількість населення, на яку поширюються послуги реалізованого проекту, становить близько 6,0 тис. чоловік об’єднаної громади сіл Джулинка, Берізки – Бершадські, Хмарівка, Чернятка.