Новина Регіону

18-19 грудня відбувся 2-денний тренінг «Підготовка проектів до державного фонду регіонального розвитку»

21.12.2017

         Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з представниками проекту ПРОМІС (регіональним координатором Оксаною Бондар та консультантом Василем Кашевським) організували та провели 18-19 грудня поточного року 2 - денний тренінг «Підготовка проектів до державного фонду регіонального розвитку» в рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

         Метою проведення тренінгу був обмін знаннями та практичним досвідом у сфері підготовки проектів до державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

         У тренінгу взяли участь представники районних державних адміністрацій, виконкомів міст обласного підпорядкування та об’єднаних територіальних громад області.

Учасників тренінгу привітала заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Насіковська Н.Н., яка наголосила на важливості проведення тренінгу у підвищенні професійного рівня працівників органів місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

У своєму виступі Насіковська Н.Н. повідомила про значну роботу, проведену в області з підготовки та супроводу інвестиційних проектів, які пропонуються до фінансування за рахунок коштів ДФРР. Зазначила  про необхідність подання проектів розвитку, комплексного підходу щодо вирішення проблем при написанні проектів,  підвищення рівня конкуренції  серед проектів.

         Під час тренінгу розглянуті питання щодо нормативно-правової бази ДФРР, особливості підготовки проектів в частині опису заходів, планування графіку реалізації заходів проекту.

         За участі державних службовців та представників об’єднаних територіальних громад проведено групові практичні заняття щодо визначення проблеми, постановки мети та завдань проекту, формуванню бюджету заходу.