Новина Регіону

Оголошення

18.12.2017

У зв’язку із численними зверненнями голів новостворених ОТГ  в області щодо подання проектів на конкурс,  які можуть реалізовуватись у 2018 році із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку, та необхідності  приведення у відповідність до норм чинного законодавства проектно-кошторисних документацій та проведення експертизи, конкурсна комісія оголошує про додатковий прийому проектів регіонального розвитку.

         Реалізація відповідних програм і проектів повинна спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентноздатних та інвестиційно-привабливих територіальних громад, включаючи заходи щодо підготовки фахівців з місцевого розвитку, забезпечення містобудівною документацією,  створення необхідної інфраструктури тощо.    

         Для участі у попередньому конкурсному відборі заявники подають регіональній конкурсній комісії інвестиційні проекти і програми регіонального розвитку, оформлені із врахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015р. № 196 «Деякі питання  державного фонду регіонального розвитку» та відповідно до форм, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 р. № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

         Прийом інвестиційних проектів проводиться регіональною конкурсною комісією за адресою: м. Івано-Франківськ,                                 вул. Грушевського, 21, каб. 115.

         Крайній термін прийому інвестиційних проектів                                        –  16.01.2017 року.

         Додаткову інформацію щодо умов конкурсного відбору та порядку його проведення можна отримати за телефоном 0342–55-22-10                                 (моб. 678835739, 0957623536).

Контактна особа – Орловська Зоряна Степанівна.

Електронна адреса – vodvud1@ukr.net .