Новина Регіону

Фахівці ОДА взяли участь у відео-нараді з Мінрегіоном

15.12.2017

У четвер, 14 грудня заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір разом з керівниками профільних структурних підрозділів взяли участь у відео-нараді щодо актуальних питань регіонального розвитку та питань розвитку будівельної галузі з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ під керівництвом заступника Міністра Лева Парцхаладзе з представниками органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Представники Мінрегіону звернули увагу учасників наради на необхідності пришвидшення направлення до Міністерства переліку проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році.

Окремо було обговорено стан реалізації та погодження переліку проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

Лев Парцхаладзе акцентував, що у наступному році пріоритетними мають бути проекти будівництва сільських амбулаторій, впровадження Нового освітнього простору у школах, облаштування ЦНАПів та підрозділів місцевої пожежної охорони.

У ході наради було також зазначено важливість подальшої роботи над забезпеченням доступності осіб з інвалідністю та іншим маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Олександр Кушнір звернув увагу керівників департаменту соцзахисту, управління охорони здоров’я та управління містобудування і архітектури на важливість безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями до лікарень, шкіл та державних установ. За словами заступника голови ОДА одним з першочергових завдань, яке Олексій Савченко ставить задля створення комфортних умов в області – це влаштування безбар'єрного доступу для людей з особливими потребами. Тож ця робота знаходиться на особливому контролі облдержадміністрації.