Новина Регіону

Відбулось засідання регіональної комісії

29.11.2017

В рамках засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, яке відбулось 27 листопада 2017 року прийнято рішення:

1. Внести зміни до назв проектів, які реалізуються у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, виклавши їх у наступній редакції: «Реконструкція частини цокольного поверху головного корпусу під шкільну їдальню, заміна вікон і дахового покриття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 по вул. Січових Стрільців, 23 в м. Теребовлі Тернопільської області» та «Будівництво гідротехнічних споруд веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» у м. Тернополі та на території Тернопільського району»;

2. Інвестиційний проект «Будівництво гідротехнічних споруд веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» у м. Тернополі та на території Тернопільського району» включити до узагальненого переліку проектів, що можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, як такий, що відповідає вимогам абзацу другого пункту 8 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196 без проведення його оцінювання.

3. У зв’язку їз неможливістю освоєння перерозподілити кошти сумі 1322,773 тис. гривень, які передбачені у 2017 році для реалізації проекту «Капітальний ремонт вул. Центральна в с. Сков’ятин Борщівського району (ІІІ черга)» на реалізацію проекту «Будівництво водопровідних споруд смт. Мельниця-Подільська».

Відеозапис засідання можна переглянути за посиланням https://youtu.be/mGatovVdFMQ