Новина Регіону

Перший заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко проінспектував роботи на об'єктах, що фінансуються з ДФРР

28.11.2017

У Краснопільській об’єднаній територіальній громаді Олександр Марченко разом із селищним головою Юрієм ЯРЕМЧУКОМ, представниками підрядної організації, яка проводить ремонтні роботи, відвідали Краснопільську загальноосвітню школу I-III ступенів, оглянули будівлю навчального закладу, класні та ігрові кімнати початкової ланки.

Слід зазначити, що Краснопільська школа відібрана з поміж 100 пілотних шкіл для участі в новому Державному стандарті початкової загальної освіти.

Олександр Марченко оглянув, як відбувається утеплення фасаду Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, окреслив з проектантами необхідний об’єм робіт на 2018 рік з капітального ремонту Краснопільської опорної школи в рамках ініціативи «Новий освітній простір», обговорив технічні моменти щодо можливості розширення приміщення навчального закладу, впорядкування прилеглої території.

У Білопільському районі посадовець проінспектував Миколаївську ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка нині знаходиться на балансі Миколаївської ОТГ і визначена опорною.

Школа отримала 2,5 млн. гривень з обласного бюджету як переможець в обласному конкурсі на кращий опорний навчальний заклад. Кошти спрямовані на поліпшення матеріально-технічної бази та заходи з енергозбереження. Олександр Марченко проінспектував хід ремонтних робіт в рамках реалізації проекту Нова українська школа в цьому закладі.

«У школі вже замінені всі вікна і вхідні двері на енергозберігаючі, утеплений цоколь, половина даху, на 30% утеплені стіни», – говорив селищний голова Іван ІГНАТЬЄВ.

Недригайлівська школа стане окрасою селища. На цьому наголошували учасники робочої наради, яка відбулася у приміщенні Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час наради обговорювали питання  реконструкції школи, зокрема утеплення фасаду. Олександр Марченко ознайомився з ходом проведення реконструкції Недригайлівської СЗОШ. Він наголосив на пришвидшенні темпів виконання робіт з термомодернізації, доки сприятливі погодні умови.

У нараді також взяли участь т.в.о. голови Недригайлівської райдержадміністрації Олексій ВАСИЛЬЧЕНКО, помічник народного депутата України Миколи ЛАВРИКА Олена БЕРКУТ та начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Анатолій ВОРОЖКО.

Подібна нарада щодо реконструкції Роменської ЗОШ відбулась у місті Ромни.