Новина Регіону

Завершено реалізацію інвестиційного проекту "Капітальний ремонт водопровідних мереж с. Сергіївка Красноармійського району", який реалізовувався у 2017 році за рахунок коштів ДФРР

27.11.2017

           

            На території Покровського району водозабезпечення є нагальною проблемою. Так, впродовж останніх 20 років в Сергіївській сільській раді, де проживає 1614 мешканців, з них 647 чоловік – пенсіонери, взагалі відсутнє водопостачання. Мешканці користуються криницями, в яких вода технічна та непридатна для пиття. Питна вода – привізна. 40% місцевого населення – пенсіонери, для яких щомісячні витрати на придбання питної води складають майже  половину сімейного доходу.

      Забезпечити  мешканців села питною водою та збереження життя на селі –  головна мета, яку неможливо  було реалізувати вже на протязі багатьох років через брак фінансів.

        Проблема водопостачання в селі Сергіївка Сергіївської сільської  ради  стояла настільки гостро, що громада одноголосно визначила, що  пріоритетна проблема села  – покращення доступу населення до якісної питної води, а саме - капітальний ремонт водопровідної мережі Сергіївської сільської ради.          

          В 2017 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку почалася реалізація проекту «Капітальний ремонт водопровідних мереж с.Сергіївка Покровського району Донецької області». Загальна вартість проекту  склала - 1250,0 тис. грн., з них 1000,0 тис. грн. – кошти державного бюджету, 250,0 тис. грн. – внесок місцевого бюджету Сергіївської сільської ради. На даний час роботи по капітальному ремонту водопровідних мереж завершені.

      В результаті реалізації проекту з капітально відремонтовано водопровідні мережі с. Сергіївка протяжністю 5,4 км з укладанням нових поліетиленових труб та улаштуванням 9 водопровідних колодязів та люків. Забезпечено питною водою 1614 мешканців, об’єкти соціальної сфери села: Сергіївська ЗОШ І – 111 ступенів (93 учні та 35 вчителів та працівників школи), Сергіївська амбулаторія, Сергіївський дитячий садок №15 (42 дитини та 16 працівників) інші організації та підприємства, які працюють на території сільської ради.

         Капітальний ремонт водопроводу проводився злагоджено та швидко. В оселі  жителів села прийшла питна вода, люди придбали сучасні пральні машини, облаштовують ванні кімнати, установлюють душові кабіни.             

             Сергіїяни залишились вдячні усім, хто надавав допомогу за небайдуже ставлення до проблем жителів села.