Новина Регіону

Придбання шкільних автобусів для Немирівського району

24.11.2017

          За фінансової підтримки з державного бюджету придбано два шкільні автобуси для регулярного безоплатного перевезення учнів і педагогічних працівників до місць навчання.

         На реалізацію проекту з придбання нових шкільних автобусів залучено 3000,0 тис. грн. коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) при співфінансуванні у сумі 500,0 тис. грн. з бюджетів Мельниківської та Райгородської сільських рад.

         Придбання транспортних засобів сприятиме забезпеченню у сільській місцевості регулярного, безоплатного перевезення 73 учнів і 12 педагогічних працівників до місць навчання, а також з’явилась нова можливість у канікулярний час використання автобусів для організацій екскурсій, забезпечення поїздок на олімпіаду та ЗНО, змагання, конкурси, виставки.

         Кількість населення, на яке поширюється проект становить понад 8,5 тис. осіб з 7 населених пунктів Немирівського району Райгородської та Мельниківської об’єднаних територіальних громад, серед яких  села Коржівка, Мар’янівка, Нова Кропивна, Нові Обіходи, Семенки, Слобідка, Червоне.

         Загалом, з передбачених коштів ДФРР у сумі 172,9 млн. грн. в область надійшло 152,9 млн. грн., які спрямовано на реалізацію 43 інвестиційних проектів.

         Станом на 23 листопада поточного року використання коштів ДФРР (касові видатки) становить 102,2 млн. грн.