Новина Регіону

Реконструкція школи в с. Юхимівка Шаргородського району

03.11.2017

Реалізація інвестиційних проектів на Вінниччині за фінансової підтримки держави

 

         Як зазначає Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації є перші результати щодо реалізації інвестиційних проектів соціального спрямування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) на Вінниччині.

         З передбачених коштів ДФРР у сумі 172,9 млн. грн. в область надійшло 132,3 млн. грн., які спрямовано на фінансування 43 інвестиційних проектів.

         Станом на 02 листопада поточного року використання коштів державного Фонду (касові видатки) становить 72,9 млн. грн.

         Серед проектів, які реалізуються за рахунок коштів ДФРР – реконструкція школи в с. Юхимівка Шаргородського району. У поточному році на реалізацію проекту з енергозбереження у школі спрямовано 800,0 тис. грн. коштів державного бюджету при співфінансуванні за рахунок коштів сільської ради і районного бюджету у сумі 400,0 тис. грн. та 289,4 тис. грн. відповідно.

За рахунок бюджетних асигнувань проведено роботи з реконструкції аварійної покрівлі даху, замінено вікна та двері на енергозберігаючі.

На сьогодні в загальноосвітній школі навчається 135 учнів, які мешкають в  с. Юхимівка Шаргородського району. Загальна кількість населення, на яку поширюються послуги реалізованого проекту, становить близько 1,2 тис. чоловік.