Новина Регіону

СУМЩИНА ОТРИМАЛА ПОНАД 46 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

07.08.2017

Станом на 7 серпня з Державного фонду регіонального розвитку до області надійшли кошти для фінансування 53 важливих для життєдіяльності населення об’єктів.  

З цих коштів майже 19,9 мільйони гривень отримали об’єднані територіальні громади Сумщини. Таким чином усі ОТГ Сумської області, що були утворені минулого року, отримали фінансування із Державного фонду регіонального розвитку. Ці кошти дають можливість до кінця 2017 року профінансувати будівництво та реконструкцію 21 об’єкта освітньої, медичної, соціальної, дорожньої та інженерної інфраструктури.

Зокрема в області буде реалізовано шість проектів так званих «нових українських шкіл», із них чотири на території об’єднаних територіальних громад – Недригайлівської, Миколаївської, Хотінської та Краснопільської.

Також залучені кошти будуть використанні на фінансування Охтирської центральної районної лікарні, стадіону «Авангард» у місті Суми, реконструкцію каналізації центральної частини у місті Ромни, Центру безпеки громад на території Березівської ОТГ тощо.