Новина Регіону

Оголошення про проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державого фонду регіонального розвитку

29.08.2017

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення оцінки та попереднього конкурсного  відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку,

що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державного

фонду регіонального розвитку

                  Регіональна конкурсна комісія нагадує про можливість реалізації у наступному році інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та оголошує про прийом проектів на 2018 рік.

         Реалізація відповідних програм і проектів повинна спрямовуватись на створення оптимальних умов для сталого розвитку спроможних, конкурентноздатних та інвестиційно-привабливих територіальних громад, включаючи заходи щодо підготовки фахівців з місцевого розвитку, забезпечення містобудівною документацією,  створення необхідної інфраструктури тощо.    

         Для участі у попередньому конкурсному відборі заявники подають регіональній конкурсній комісії інвестиційні проекти і програми регіонального розвитку, оформлені із врахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 р. № 196 «Деякі питання  державного фонду регіонального розвитку» та відповідно до форм, затверджених наказом Мінрегіону від 24.04.2015 р. № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами, внесеними наказом Мінрегіону від 01.04.2016 р. № 80).

         Прийом інвестиційних проектів проводиться регіональною конкурсною комісією за адресою: м. Івано-Франківськ,            вул. Грушевського, 21, каб. 115.

         Крайній термін прийому інвестиційних проектів   –  26 вересня 2017 року.

         Додаткову інформацію щодо умов конкурсного відбору та порядку його проведення можна отримати за телефоном 0342–55-22-10       (моб. 099 033-60-49).  Контактна особа – Гладка Світлана Сергіївна.

Електронна адреса – vodvud1@ukr.net .