Новина Регіону

7 серпня 2017 року департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації було проведено селекторну нараду за участі фахівців у галузі економіки міст і районів краю, заступників голів райдержадміністрацій і міськвиконкомів з пит

11.08.2017

7 серпня 2017 року департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації було проведено селекторну нараду за участі фахівців у галузі економіки міст і районів краю, заступників голів райдержадміністрацій і міськвиконкомів з питань регіонального розвитку та економіки, а також представників об’єднаних територіальних громад області.

Директор департаменту Денис Ман надав роз’яснення щодо конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

«Область має серйозний потенціал в галузі туризму, велику кількість незавершеного будівництва, перед нами стоять питання освіти та медицини щодо реконструкції та будівництва, закупівлі спеціального обладнання тощо. Цей конкурс – це можливість для міст і районів, та і області в цілому залучити додаткове фінансування. Департамент буде координувати роботу із підготовки заявок до участі в конкурсі та готовий надати будь-яку консультацію. Її ви можете отримати в робочому порядку, звернувшись за телефоном:  61-29-38», - зазначив Д. Ман.

Представники міст і районів поставили ряд запитань, на які отримали відповіді. Наразі до 21 серпня триває попередній прийом ідей в департаменті, а далі протягом місяця будуть розроблятися проекти на участь в конкурсі та будуть подані до Мінрегіонбуду.

Згідно нормативних документів, які регламентують проведення конкурсу, проекти слід подавати за такими напрямками:

  • “Інноваційна економіка та інвестиції”
  • “Сільський розвиток”
  • “Розвиток людського потенціалу”
  • “Розвиток туризму”
  • “Загальноукраїнська солідарність”

Конкурс триватиме до 27 вересня включно. За детальнішою інформацію звертатися за електронною адресою: economy@carpathia.gov.ua або за телефоном: (0312) 61-29-38 (сектор розвитку об’єктів соціальної сфери департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА).

Скачати файл