Новина Регіону

Затверджено План заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року

27.07.2017

27 липня, в Ужгороді відбулося третє пленарне засідання 7-ої сесії. На розгляд депутатів Закарпатської обласної ради також винесено проект рішення «Про План заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року», ініціатором якого виступив голова облдержадміністрації, автор - департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

Наявність Плану заходів з реалізації зазначеної стратегії дозволить забезпечити реалізацію Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року та Державної стратегії регіонального розвитку на цей період. Це стане підґрунтям розвитку людського капіталу, сучасної інфраструктури зі збереженням унікальної природи і культурно-духовних традицій, гармонійному поєднанню формування конкурентоспроможної економіки та ефективному використанню конкурентних переваг в області.

Проекти Плану заходів будуть фінансуватися за рахунок державного та місцевих бюджетів, коштів підприємств, міжнародних фінансових організацій та інвесторів. Реалізація Плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року забезпечить створення умов для динамічного та збалансованого розвитку області, підвищення рівня життя населення.