Новини Регіону Чернівецька

Проведено чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розви

18.09.2018

Сьогодні, 18 вересня 2018 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Богатирця І.М. відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Оголошення про засідання комісії 18 вересня 2018 року

17.09.2018

18 вересня 2018 року о 14.30 у малій залі обласної державної адміністрації (кім.301) під головуванням заступника голови облдержадміністрації І. Богатирця відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.

дивитися далі...
У 2018 році за рахунок коштів ДФРР на Буковині реалізують 38 інвестиційних програм і проектів

07.08.2018

Мінрегіонбудом України для Чернівецької області доведено індикативний розподіл у 2018 році коштів державного фонду регіонального розвитку у загальній сумі 167,5 млн. гривень. Завдяки цим коштам на Буковині проведуть реконструкції та капремонти на 38-ми об’єктах соціальної сфери.

дивитися далі...
Напередодні Дня медичного працівника на Буковині урочисто відкрили реконструйоване приміщення хірургічного відділення Кіцманської центральної районної лікарні

15.06.2018

Сьогодні, 15 червня, на Кіцманщині відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення хірургічного відділення Кіцманської центральної районної лікарні. В урочистій церемонії взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук, директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Оксана Андрієць, заступник начальника управління – начальник фінансово – економічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Юрій Штефуник, т. в. о. голови районної державної адміністрації Юрій Косар, голова районної ради Петро Лумей, народні депутати України Максим Бурбак та Іван Рибак, а також керівники та працівники районної лікарні, керівники установ та організацій.

дивитися далі...
Оголошення про засідання комісії 18 червня 2018 року

12.06.2018

18 червня 2018 року об 11.00 у малій залі обласної державної адміністрації (кім.301) під головуванням заступника голови облдержадміністрації В. Гостюка відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Явка членів комісії обов’язкова.

дивитися далі...
З державного фонду регіонального розвитку виділено 129,5 млн. грн.!

11.06.2018

Урядом затверджено перший перелік інвестиційних програм і проектів, що фінансуватимуться у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (Розпорядження КМУ від 23 травня №372-р) Завдяки злагодженій роботі Чернівецької обласної державної адміністрації, регіональної конкурсної комісії, народних депутатів та заявників проектів, Чернівецькій області з державного фонду регіонального розвитку виділено 129,5 млн. грн.!

дивитися далі...
На Буковині будівництво об'єктів соціальної сфери на постійному контролі крайової влади

01.06.2018

29 травня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук разом із заступником облдержадміністрації Ігорем Богатирцем, директором Департаменту освіти і науки Оксаною Палійчук, начальником управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександром Пуршагою та представниками підрядних організацій області здійснили робочий візит на Заставнівщину.

дивитися далі...
Затверджено результати попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році

04.04.2018

03 квітня 2018 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В. Гостюка відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...