Новини Регіону Івано-Франківська

Оголошення про проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіогального розвитку, що можуть реалізовуватись у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

27.09.2017

Для участі у попередньому конкурсному відборі заявники подають регіональній конкурсній комісії інвестиційні проекти і програми регіонального розвитку, оформлені із врахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015р. № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» та відповідно до форм, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 р. № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

дивитися далі...
Оголошення про проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державого фонду регіонального розвитку

29.08.2017

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року №196 "Деякі питання державного фонду регіонального розвитку" регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку оголошує прийом інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Засідання регіональної комісії

14.04.2017

10 квітня 2017 року відбулося засідання Івано-Франківської регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Оголошення про засідання регіональної комісії

04.04.2017

Відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
На Прикарпатті реалізовано ще 8 інвестиційних проектів

08.02.2017

За фінансової допомоги держави із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевих бюджетів у 2016 році завершилися роботи по 8 об’єктах

дивитися далі...
У Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте освячення нового автомобіля швидкої допомоги.

11.01.2017

11 січня 2017 року у Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте освячення нового автомобіля швидкої допомоги.

дивитися далі...