Новини Регіону Закарпатська

Розбите дорожнє покриття в с.Довге запланували капітально відремонтувати в 2017 році

13.10.2016

Цього року на ремонт автодороги «Перечин – Свалява – Довге» в межах с.Довге, що на Іршавщині, було заплановано 6,6 мільйона гривень, у тому числі 6 мільйонів – із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) і 600 тисяч – із місцевих бюджетів.

дивитися далі...
Про використання коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році

06.09.2016

Про використання коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році

дивитися далі...
Берегівська школа-інтернат отримає нову систему опалення

29.08.2016

Cьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та перший заступник голови – Віталій Матій оглянули хід ремонтних робіт у Косонській ЗОШ, де на завершальному етапі перекриття даху школи. До першого вересня тут планують завершити всі ремонтні роботи.

дивитися далі...
Мукачівщина отримає фінансування Державного фонду регіонального розвитку на подолання бездоріжжя

08.08.2016

«Для сталого економічного розвитку району нормальні дороги – це пріоритет №1, — зазначає Сергій Володимирович, — усвідомлюючи обмежені можливості як місцевих так і районного бюджетів, — я особисто працюю над залученням коштів з інших джерел, зокрема, Державного фонду регіонального розвитку. Так, Мукачівщина отримає фінансування з державної казни для здійснення дорожніх робіт на три важливі ділянки дороги».

дивитися далі...
Об'єднані територіальні громади Закарпаття отримають додаткових 15 мільйонів гривень на розвиток

03.06.2016

Закарпаття отримає у 2016 році чергові мільйони гривень на реалізацію проектів соціально-економічного розвитку з коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Про це на брифінгу розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман.

дивитися далі...
Москаль особисто представив закарпатські проекти по ДФРР у Кабміні

28.04.2016

У четвер і п’ятницю (28-29.04) голова ОДА здійснив робочу поїздку до Києва, щоб особисто представити проекти від Закарпаття, які будуть фінансуватися з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Захист проектів і програм відбувся в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, а також у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Усі запропоновані Закарпаттям проекти експертна комісія затвердила. Після Великодня у Кабмін буде направлена рекомендація про їх включення у постанову про фінансування з Державного бюджету.

дивитися далі...