Новини Регіону Житомирська

На Житомирщині відбулося перше засідання Ради регіонального розвитку

05.12.2018

Керівники області, районів, об’єднаних територіальних громад, управлінь та організацій зібралися 4 грудня, аби обговорити досягнення реформи децентралізації в області за 4 роки та перспективи на 2019-2021 роки.

дивитися далі...
Найсучасніший в Україні заклад вертебрології із Центром реабілітації учасників АТО і ООС відкрито на Житомирщині

19.11.2018

16 листопада Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко разом із головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем, головою облради Володимиром Ширмою, міським головою Сергієм Сухомлином відкрили Центр вертебрології і реабілітації

дивитися далі...
ВПЕРШЕ ЗА РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В ЖИТОМИРІ ВІДКРИЛИ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

16.11.2018

За кошти державного фонду регіонально розвитку і кошти місцевого бюджету у м. Житомирі реконструювали дитячий садок, який не функціонував з 1996 року

дивитися далі...
Губернатор Житомирської області Ігор Гундич перевірив, як іде реконструкція 2 шкіл у Бердичівському районі

06.10.2018

Хажинська загальноосвітня школа та Гришковецька гімназія – заклади освіти у Бердичівському районі, що ремонтуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевим бюджетом. Хід виконання ремонтних робіт оглянув 5 жовтня голова ОДА Ігор Гундич під час робочої поїздки у Бердичівський район.

дивитися далі...
У Житомирі Марина Порошенко та Геннадій Зубко відкрили реконструйовану гімназію №3

01.09.2018

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком взяли участь у відкритті оновленої Житомирської міської гімназії № 3, яку реконструювали за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...