Новини Регіону Вінницька

реконструйовано частину будівлі Стрижавського дитячого будинку - інтернату під оздоровчий комплекс для дітей – інвалідів

18.07.2018

12 липня поточного року у Стрижавському дитячому будинку-інтернаті, після реконструкції частини приміщення соціального закладу, відкрито оздоровчий комплекс для дітей-інвалідів.

дивитися далі...
В Подільському зоопарку відкрито першу чергу комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин

04.06.2018

Першого червня у Подільському зоопарку в рамках обласного заходу «Дитинство – країна мрій» відбулось відкриття першої черги з трьох вольєрів ведмежого містечка.

дивитися далі...
Проведено практичний семінар з представниками об’єднаних територіальних громад

25.04.2018

24 квітня поточного року Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування організували та провели практичний семінар на тему підготовки проектів, що фінансуються за кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ (далі – Субвенція) та державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР).

дивитися далі...
Біоенергетичне забезпечення сільських громад - впровадження альтернативних видів палива в Северинівській ОТГ

24.04.2018

Завершилась реалізація інвестиційного проекту з біоенергетичного забезпечення сільських громад на прикладі Северинівської об'єднаної територіальної громади.

дивитися далі...
Реконструйовано відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні

06.04.2018

Підвищення стандартів медичного обслуговування молодшого покоління Вінниччини - реконструйовано відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні.

дивитися далі...
На Вінниччині пройшов конкурсний відбір інвестиційних проектів, що фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку

14.03.2018

3 березня поточного року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році.

дивитися далі...
Планується проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

01.03.2018

Планується проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

дивитися далі...
Підвищення стандартів медичного обслуговування на Вінниччині

05.02.2018

Відбулося урочисте відкриття нового закладу охорони здоров’я в смт Вендичани Могилів-Подільського району.

дивитися далі...