Новини Регіону Вінницька

На Вінниччині відбувся конкурсний відбір інвестиційних проектів, які фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

28.05.2019

Сьогодні, 23 травня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

дивитися далі...
ОГОЛОШЕННЯ Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у

20.05.2019

ОГОЛОШЕННЯ Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році, відбудеться 23 травня 2019 року о 09.00 годині в приміщенні облдержадміністрації за адресою : м. Вінниця, вул. Соборна, 70, кім. 201 (2 поверх).

дивитися далі...
Покращення рівня надання медичної допомоги на Вінниччині.

21.01.2019

За повідомленням Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації в області відкрито другу чергу відділення легеневого туберкульозу для дорослих Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія».

дивитися далі...
Покращення рівня надання медичної допомоги онкоурологічним хворим на Вінниччині.

03.12.2018

Завершено реконструкцію урологічного відділення «Подільський регіональний центр» обласного клінічного онкодиспансеру.

дивитися далі...