Новини Регіону Вінницька

Покращення рівня надання хірургічної допомоги на Вінниччині.

08.11.2018

З вересня поточного року розпочав роботу новий хірургічний корпус обласної клінічної лікарні імені М. Пирогова на 240 ліжок.

дивитися далі...
Завершено роботи з будівництва та реконструкції освітянських закладів – довгобудів

31.08.2018

Першого вересня поточного року відкриють свої двері нові заклади освіти у селах Сосонка Вінницького, Михайлівка Гайсинського та Зведенівка Шаргородського районів.

дивитися далі...
Розвиток професійно-технічної освіти за рахунок фінансової підтримки держави

16.08.2018

За фінансової підтримки державного фонду регіонального розвитку реалізовано проект з придбання сільськогосподарської техніки для Комаргородського вищого професійного училища, що у Томашпільському районі.

дивитися далі...
Представники ОТГ удосконалювали навики підготовки розвиткових проектів

31.07.2018

Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з фахівцями Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» 30 липня поточного року проведено семінар «Реалії та перспективи регіонального і місцевого розвитку у Вінницькому регіоні».

дивитися далі...
реконструйовано частину будівлі Стрижавського дитячого будинку - інтернату під оздоровчий комплекс для дітей – інвалідів

18.07.2018

12 липня поточного року у Стрижавському дитячому будинку-інтернаті, після реконструкції частини приміщення соціального закладу, відкрито оздоровчий комплекс для дітей-інвалідів.

дивитися далі...
В Подільському зоопарку відкрито першу чергу комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин

04.06.2018

Першого червня у Подільському зоопарку в рамках обласного заходу «Дитинство – країна мрій» відбулось відкриття першої черги з трьох вольєрів ведмежого містечка.

дивитися далі...
Проведено практичний семінар з представниками об’єднаних територіальних громад

25.04.2018

24 квітня поточного року Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування організували та провели практичний семінар на тему підготовки проектів, що фінансуються за кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ (далі – Субвенція) та державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР).

дивитися далі...
Біоенергетичне забезпечення сільських громад - впровадження альтернативних видів палива в Северинівській ОТГ

24.04.2018

Завершилась реалізація інвестиційного проекту з біоенергетичного забезпечення сільських громад на прикладі Северинівської об'єднаної територіальної громади.

дивитися далі...