Новини Регіону Львівська

Підсумки 2016 року у Львівській області: мільярд гривень – у регіональний розвиток

27.03.2017

У 2016 році на потреби регіонального розвитку було виділено майже мільярд гривень – це кошти обласних програм, державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій і на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, бюджету розвитку обласного бюджету, конкурсу мікропроектів та інших джерел.

дивитися далі...
Завершився прийом проектів ДФРР, що можуть реалізовуватись у 2017 році

15.03.2017

15 березня завершився прийом інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області у 2017 році.

дивитися далі...
Проекти регіонального розвитку прийматимуть до 15 березня, - оголошено додаткові конкурси

15.02.2017

На Львівщині оголосили додаткові конкурси для інвестиційних програм і проектів, котрі можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Йдеться про чотири нових напрямки: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів; енергоефективність державних і комунальних медичних закладів; розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг (у тому числі об’єднаних територіальних громад). Кінцевий термін подання заявок – 15 березня 2017 року.

дивитися далі...
У Трускавці презентували першу сучасну URBAN-бібліотеку

19.01.2017

У четвер, 19 січня, мешканцям Трускавця урочисто презентували нову URBAN-бібліотеку. Послугами переобладнаної на сучасний манер читальні зможуть користуватися близько 2000 відвідувачів. Оновлені зали, комфортні умови, новітнє обладнання, передові технології – відтепер це все у вільному доступі трускавчан та гостей міста.

дивитися далі...
У день Водохреща в Дрогобичі відкрили реконструйований плавальний басейн

19.01.2017

Сьогодні, 19 січня, у Дрогобичі урочисто відкрили великий реконструйований плавальний басейн місцевої дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського. Участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

дивитися далі...
Торік на Львівщині реалізували 145 проектів з розбудови зовнішнього освітлення

06.01.2017

У 2016 році зі всіх бюджетних джерел було виділено майже 40 млн грн на проекти з будівництва та реконструкції зовнішнього освітлення в області. Загалом реалізували 145 проектів. Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

дивитися далі...
За кошти ДФРР здійснили реконструкцію Рудківської школи

05.01.2017

У с. Рудки за кошти державного фонду регіонального розвитку завершили реконструкцію СЗШ І-ІІІ ступеня ім. В. Жеребного. На ремонт навчального закладу з державного фонду регіонального розвитку виділили 1 315 тис грн, з місцевого бюджету – 140 тис грн; кошти партнерів склали 3,882 тис грн. За ці кошти замінили вікна, склоблоки у спортзалі та двері.

дивитися далі...
В Стрийській районній лікарні за кошти ДФРР придбано сучасне медичне обладнання

29.12.2016

Стрийська районна лікарня у 2016 році завдяки участі у конкурсі ДФРР отримала можливість значно оновити обладнання. За рахунок коштів фонду та місцевих бюджетів, в лікарню було закуплено сучасну медичну апаратуру: цифровий флюорографічний апарат и комплекс відеоендоскопічної апаратури. З державного бюджету було оплачено кошти в сумі 3,7 млн. грн., з місцевого 416,7 тис. грн. Це перший подібний проект в області, який реалізовано за кошти державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...