Новини Регіону Львівська

В Стрийській районній лікарні за кошти ДФРР придбано сучасне медичне обладнання

29.12.2016

Стрийська районна лікарня у 2016 році завдяки участі у конкурсі ДФРР отримала можливість значно оновити обладнання. За рахунок коштів фонду та місцевих бюджетів, в лікарню було закуплено сучасну медичну апаратуру: цифровий флюорографічний апарат и комплекс відеоендоскопічної апаратури. З державного бюджету було оплачено кошти в сумі 3,7 млн. грн., з місцевого 416,7 тис. грн. Це перший подібний проект в області, який реалізовано за кошти державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Новоміська об’єднана громада отримала відремонтовану школу завдяки державному фонду регіонального розвитку

20.12.2016

Завершено реалізацію чергового проекту Старосамбірського району за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2016 році – проведено реконструкцію будівлі загальноосвітньої середньої школи І-ІІІст в с.Нове Місто.

дивитися далі...
Завдяки коштам ДФРР в Перемишлянскій ЦРЛ повністю замінено дах

19.12.2016

Завершено реалізацію першого проекту Перемишлянського району за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2016 році – проведено реконструкцію покрівлі поліклініки Перемишлянської ЦРЛ по вул. Галицька, 12.

дивитися далі...
В Трускавці завдяки державному фонду регіонального розвитку створено першу в місті URBAN-бібліотеку

15.12.2016

У місті Трускавець завершено реалізацію проекту за кошти державного фонду регіонального розвитку – проведено реконструкцію першої URBAN-бібліотеки по вул. Бориславській, 36.

дивитися далі...
До 30 грудня продовжено конкурс інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку

14.12.2016

Прийом документів для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2017 році, продовжено до 30 грудня 2016 року.

дивитися далі...