Новини Регіону Львівська

У Трускавці презентували першу сучасну URBAN-бібліотеку

19.01.2017

У четвер, 19 січня, мешканцям Трускавця урочисто презентували нову URBAN-бібліотеку. Послугами переобладнаної на сучасний манер читальні зможуть користуватися близько 2000 відвідувачів. Оновлені зали, комфортні умови, новітнє обладнання, передові технології – відтепер це все у вільному доступі трускавчан та гостей міста.

дивитися далі...
У день Водохреща в Дрогобичі відкрили реконструйований плавальний басейн

19.01.2017

Сьогодні, 19 січня, у Дрогобичі урочисто відкрили великий реконструйований плавальний басейн місцевої дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського. Участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

дивитися далі...
Торік на Львівщині реалізували 145 проектів з розбудови зовнішнього освітлення

06.01.2017

У 2016 році зі всіх бюджетних джерел було виділено майже 40 млн грн на проекти з будівництва та реконструкції зовнішнього освітлення в області. Загалом реалізували 145 проектів. Про це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

дивитися далі...
За кошти ДФРР здійснили реконструкцію Рудківської школи

05.01.2017

У с. Рудки за кошти державного фонду регіонального розвитку завершили реконструкцію СЗШ І-ІІІ ступеня ім. В. Жеребного. На ремонт навчального закладу з державного фонду регіонального розвитку виділили 1 315 тис грн, з місцевого бюджету – 140 тис грн; кошти партнерів склали 3,882 тис грн. За ці кошти замінили вікна, склоблоки у спортзалі та двері.

дивитися далі...
В Стрийській районній лікарні за кошти ДФРР придбано сучасне медичне обладнання

29.12.2016

Стрийська районна лікарня у 2016 році завдяки участі у конкурсі ДФРР отримала можливість значно оновити обладнання. За рахунок коштів фонду та місцевих бюджетів, в лікарню було закуплено сучасну медичну апаратуру: цифровий флюорографічний апарат и комплекс відеоендоскопічної апаратури. З державного бюджету було оплачено кошти в сумі 3,7 млн. грн., з місцевого 416,7 тис. грн. Це перший подібний проект в області, який реалізовано за кошти державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Новоміська об’єднана громада отримала відремонтовану школу завдяки державному фонду регіонального розвитку

20.12.2016

Завершено реалізацію чергового проекту Старосамбірського району за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2016 році – проведено реконструкцію будівлі загальноосвітньої середньої школи І-ІІІст в с.Нове Місто.

дивитися далі...
Завдяки коштам ДФРР в Перемишлянскій ЦРЛ повністю замінено дах

19.12.2016

Завершено реалізацію першого проекту Перемишлянського району за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2016 році – проведено реконструкцію покрівлі поліклініки Перемишлянської ЦРЛ по вул. Галицька, 12.

дивитися далі...