Новини Регіону Львівська

Підсумки 2016 року у Львівській області: мільярд гривень – у регіональний розвиток

27.03.2017

У 2016 році на потреби регіонального розвитку було виділено майже мільярд гривень – це кошти обласних програм, державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій і на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, бюджету розвитку обласного бюджету, конкурсу мікропроектів та інших джерел.

дивитися далі...
Завершився прийом проектів ДФРР, що можуть реалізовуватись у 2017 році

15.03.2017

15 березня завершився прийом інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області у 2017 році.

дивитися далі...
Проекти регіонального розвитку прийматимуть до 15 березня, - оголошено додаткові конкурси

15.02.2017

На Львівщині оголосили додаткові конкурси для інвестиційних програм і проектів, котрі можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Йдеться про чотири нових напрямки: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів; енергоефективність державних і комунальних медичних закладів; розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг (у тому числі об’єднаних територіальних громад). Кінцевий термін подання заявок – 15 березня 2017 року.

дивитися далі...