Регіональна комісія

Відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів

23.03.2020

         В Запорізькій облдержадміністрації відбулось засідання регіональної комісії

20.03.2020 відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. Засідання відбулось із застосуванням електронних комунікацій і технологій поза межами адміністративної будівлі облдержадміністрації, за місцем фактичного перебування членів комісії.

На виконання протокольного рішення Кабінету Міністрів України      від 18.03.2020 № 8 (підпункт 15 пункту 5 протоколу) розглянуто питання щодо перегляду регіональних проєктів, які можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), з метою спрямування коштів на заходи із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами засідання прийнято рішення щодо можливості спрямування на зазначені заходи коштів в обсязі 5,0 млн грн, за рахунок зменшення обсягів ДФРР, які передбачені області на реалізацію:

проєктів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету» –      1,0 млн грн;

проєкту «Реконструкція стадіона імені «Андрєєва: за адресою:          вул. Стадіонна, 1а с. Михайлівське Новомиколаївського району Запорізької області» – 4,0 млн грн.