Регіональна комісія

Оголошення про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2019 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Закарпатській області

30.03.2018

Обласна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2019 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Закарпатській області (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є підготовка, проведення оцінки та попередній відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені у встановленому законодавством порядку інвестиційні програми і проекти комунальної форми власності, які повинні відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Cтратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року, та технічним завданням на інвестиційні програми і проекти, що включені до Плану заходів із реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року (розміщені на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України http://dfrr.minregion.gov.ua/region-base?NID=203).

Інвестиційні програми і проекти, які пропонуються для участі у конкурсі повинні відповідати критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»:

для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво – наявність проектно-кошторисної документації з позитивним експертним звітом, затвердженої в установленому законодавством порядку відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560 (зі змінами);

для інвестиційних програм і проектів, які передбачають проведення заходів з енергозбереження – наявність енергетичного аудиту;

календарний план реалізації інвестиційних програм і проектів повинен становити від одного до трьох років;

наявність співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Звертаємо увагу! Набули чинності зміни до статті 24¹Бюджетного кодексу  України, внесені Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016 № 1789-VIII. Зокрема пункт 2 доповнено абзацом наступного змісту: „На реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, передбачається не менше 10 відсотків коштів державного фонду регіонального розвитку за кожним з таких напрямів”.

Перелік документів, які подаються для участі у Конкурсі, та відповідні форми затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 01 квітня 2016 року № 80 «Про внесення змін до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 квітня 2015 року № 80».

Перелік документів для участі у конкурсному відборі:

1.    Технічне завдання на інвестиційний проект.

2.    Інвестиційний проект.

3.    Обгрунтування доцільності реалізації проекту (не менше 1 сторінки):

       - виконання робіт та джерела фінансування у попередні періоди        (для перехідних об’єктів), які види робіт необхідно провести у відповідному періоді;

- короткий опис проекту (1-2 речення);

- соціальний / економічний ефект проекту;

- кількість населення, на яку поширюються послуги проекту, що реалізується.

4.    Для проектів будівництва та реконструкції:

-      зведений кошторисний розрахунок (копія);

-      експертний звіт з обов’язковим додатком (копія);

-      нормативний акт (наказ, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації;

-      довідка щодо форми власності (по об’єктах незавершеного будівництва - довідка про передачу об’єкта у комунальну власність);

-      довідка про категорію складності об’єкта ( надана проектною організацією у довільній формі);

5.    Довідка про використання коштів по проекту та очікуваний залишок на 01 квітня 2018 року.

6.    Рішення про співфінансування (або гарантійний лист).

7.    Рішення про добровільне об’єднання громад по ОТГ, а які передбачають співпрацю територіальних громад – копію угоди про співробітництво.

8.    Енергетичний паспорт будівлі для проектів, які передбачать перепрофілювання будівлі або заходи з енергозбереження. У додатку до експертного звіту має бути зазначено про стан виконання рекомендацій щодо підвищення енергоефективності будівлі.

9. Фото наявного стану реалізації проекту (в тому числі місце розміщення проекту, будівництво якого заплановано) в електронному вигляді.

10.  Узагальнена інформація про інвестиційні проекти району (міста), ОТГ за формою, що додається.

Всі документи для участі у Конкурсі підписуються керівником Заявника і в трьох примірниках подаються до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб, 407,405 в паперовому та електронному вигляді на електронну адресу economy@carpathia.gov.ua.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня забезпечують оформлення та виготовлення інформаційних табличок (наклейок) з логотипом державного фонду регіонального розвитку, які використовуються з метою ідентифікації інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються із залученням бюджетних коштів, та їх розміщення на об’єктах, що фінансуються із залученням бюджетних коштів. Співфінансування з місцевих бюджетів здійснюється з урахуванням витрат, пов’язаних з оформленням, виготовленням та розміщенням інформаційних табличок (наклейок).

Крім того, електронні форми документів в обов’язковому порядку заповнюються на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства http://dfrr.minregion.gov.ua.

Прийом пропозицій для конкурсного відбору на 2019 рік триватиме – з 30 березня до 30 квітня 2018 року.

Додаткова інформація за тел. (0312) 616720, 33091,35303.

Додатки