Регіональна комісія

У Закарпатській області відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду у 2018 році.

02.10.2017

Під головуванням голови Закарпатської ОДА відбулося засідання засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду у 2018 році. Участь у роботі комісії також взяли керівники структурних підрозділів ОДА, центральних органів виконавчої влади в Закарпатській області та представники громадськості.

Г.Москаль ознайомив присутніх з умовами відбору та наголосив на першочерговій важливості реалізації проектів, які були розпочаті в попередні роки та незавершені цьогоріч.

"Наголошую на першочерговій і позаконкурсній важливості проходження проектів регіонального розвитку, які почали фінансуватися в 2016 та 2017 році, але не були завершені. Крім того, з метою зменшення незавершеного будівництва на території області та ефективного використання бюджетів усіх рівнів органам місцевого самоврядування слід звернути увагу на належне забезпечення співфінансування за проектами регіонального розвитку, але не менше 10% від загальної вартості проекту", - зазначив голова ОДА.

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі відзначив, що до участі в оцінюванні зареєстровано 289 проектів, з яких 284 у строк, визначений конкурсною комісією. Також, наголосив на вимозі Бюджетно кодексу України про відбір не менше 10% проектів за напрямками спорту та енергоефективності і енергозбереження в сфері освіти та охорони здоров'я.

Проектом Державного бюджету України на 2018 рік передбачено на проекти регіонального розвитку Мінрегіонд передбачено видатків у сумі 8,1 млрд грн.

 

Посилання на відео-трансляцію засідання комісії: https://youtu.be/XKvgYdQoFI4 

Скачати файл