Регіональна комісія

Оголошення про продовження проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Закарпатській області

13.09.2017

ОГОЛОШЕННЯ

про продовження проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Закарпатській області

Відповідно до:

  • Закону України „Про засади державної регіональної політики”,
  • положень ст.241 Бюджетного кодексу України,
  • постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196, із змінами „Деякі питання державного фонду регіонального розвитку”,
  • наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 №80, із змінами „Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку”

оголошується продовження проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів) регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Закарпатській області.

У відборі беруть участь подані в установленому законодавством порядку місцевими і центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі - заявники) інвестиційні програми і проекти, які відповідають одній з таких умов:

  1. відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, регіональній стратегії розвитку Закарпатській області на період до 2020 року та Плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії;
  2. впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
  3. підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Для участі у конкурсному відборі заявники мають подати документи, визначені Порядком підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 №80, із змінами. (веблінк до документу)

Документи подаються за підписом керівника заявника за формою та переліком, встановленими Мінрегіоном України, в 3-х примірниках та обов’язково розміщуються на веб-порталі http://dfrr.minregion.gov.ua в термін до 15 вересня 2017 року.

Документи надавати за адресою:

м. Ужгород, пл. Народна, 4 поверх, каб. 405, 407, 411 (Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації).

Телефон для довідок: 36303, 616720

e-mail: economy@carpathia.gov.ua