Регіональна комісія

Відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2017 році

07.09.2017

У середу, 6 вересня, під керівництвом Олександра Кушніра відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та  проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пропонуються до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області в 2017 році.

Так, за рейтинговою оцінкою членами комісії одноголосно прийнято рішення про направлення до Мінрегіону пропозицій щодо проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2017 році за напрямом енергоефективність державних та комунальних медичних закладів 

Олександр Кушнір подякував членам комісії, що вони оперативно у дводенний термін розглянули та оцінили проекти, що дозволить ефективно розпочати використання коштів ДФРР та профінансувати енергоефективні заходи у медичних закладах.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір наголосив на важливості кожного з проектів для розвитку Миколаївщини. Він зазначив, що створення комфортних умов для пацієнтів лікувальних закладів – завдання, яке поставив перед громадою голова ОДА Олексій Савченко. Тож впровадження заходів енергоефективності у лікарнях є одним із кроків для реалізації поставленої мети.

Також комісією вирішено найближчим часом зібратися, щоб розглянути проекти, що братимуть участь у конкурсному відборі 2018 року.

Трансляцію засідання можно переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=N40DcW94rFI