Регіональна комісія

Відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2017 році

05.09.2017

У понеділок, 4 вересня, під керівництвом Олександра Кушніра відбулося засідання оновленої регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пропонуються до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області в 2017 році.

Членами комісії прийнято рішення про розподілення вільного залишку коштів (9,4 млн грн) між проектами регіонального розвитку, що брали участь у конкурсному відборі на 2017-й рік з урахуванням рейтингової оцінки та вимогам чинного законодавства.

Також члени комісії одноголосно ухвалили рішення про проведення у дводенний термін оцінки 4-х проектів, які відповідають усім вимогам конкурсного відбору, за напрямом енергоефективність державних та комунальних медичних закладів. Олександр Кушнір зазначив, що це необхідно задля ефективного використання коштів ДФРР та початку фінансування енергоефективних заходів у закладах охорони здоров’я.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір наголосив на важливості кожного з проектів для розвитку регіону, зазначивши, що впровадження заходів енергоефективності у лікарнях є одним з ключових завдань на шляху до надання якісних послуг населенню Миколаївщини. При цьому, він відзначив, що створення комфортних умов для громадян у лікувальних закладах – одне із завдань, яке ставить перед громадою голова ОДА Олексій Савченко.

Запис засідання регіональної комісії можно переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=cg68CKxcJS4