Регіональна комісія

Підсумки попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

25.04.2017

Підсумки попереднього конкурсного відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

18 квітня 2017 року відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області у 2017 році.

За результатами оцінок попереднього конкурсного відбору визначено загальний рейтинговий список проектів, що брали участь у попередньому конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися 2017 року в Миколаївській області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

В грудні 2016 року внесено зміни до Бюджетного кодексу України з доповненням такими напрямами використання коштів державного фонду регіонального розвитку:

  • енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів – 10% від передбачуваного обсягу фінансування на поточний рік;
  • енергоефективність державних і комунальних медичних закладів – 10% від передбачуваного обсягу фінансування на поточний рік;
  • розвиток спортивної інфраструктури - 10% від передбачуваного обсягу фінансування на поточний рік.

Серед проектів з енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів найбільшу кількість балів отримав проект «Реконструкція Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №3 І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради по вул.Слобідська, 74 в м.Миколаєві»  - 47,1053 бали.

Серед проектів з розвитку спортивної інфраструктури найбільшу кількість балів отримав проект «Будівництво спортивних майданчиків Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності по вул.Спортивна, 17 в м.Миколаєві» - 42,3684 бали.

Серед проектів, які брали участь у конкурсному відборі немає проектів медичних закладів, що відповідають нормативним актам з енергозбереження. У зв`язку з цим оголошено конкурсний відбір інвестиційних проектів, які передбачають виконання робіт з енергоефективності державних і комунальних медичних закладів. Відповідне оголошення про конкурсний відбір проектів розміщено на сайті облдержадміністрації. 

Враховуючи, що проекти «Реконструкція дамби-переїзду ставка на території Баштанської міської ради Миколаївської області» (44,4737 бали) та «Реконструкція виробничого корпусу Рацинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Вознесенського району Миколаївської обласної ради, по вул.Учительська, 6 у с.Рацинська Дача Вознесенського району Миколаївської області» (40,5263 бали) у 2017 році фінансуються за рахунок інших джерел, прийнято рішення не включати зазначені проекти до переліку проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Їх місця займають проекти, що за кількістю балів слідують за ними в узагальненому рейтинговому списку проектів.

За підсумками обговорення членами комісії прийнято рішення звернутися до заявників проектів «Ліквідація наслідків підтоплення житлового масиву Тернівка – будівництво дренажного колектора для захисту від підтоплення житлового масиву Тернівка в м. Миколаєві» та «Реконструкція водозабірних споруд для підвищення водозабезпеченості міста Вознесенська водою для господарсько-питних потреб (1-й пусковий комплекс – «лінійний водозабір» та 3-й пусковий комплекс – «інфільтраційний водозабір» з пропозицією збільшити суму співфінансування проектів з місцевих бюджетів до 40%.

За підсумками розгляду прийнято рішення включити до фінансування у 2017 році 6 проектів, що передбачають погашення кредиторської заборгованості та перехідні проекти, які фінансувалися в 2015-2016 роках.

Загальний рейтинговий список проектів на 2017 рік