Регіональна комісія

Відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального, що можуть реалізовуватися за рахунок кошів ДФРР в 2017 році

24.04.2017

18.04.2017 відбулось засідання регіональної комісіїз оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального, що можуть реалізовуватися за рахунок кошів ДФРР в 2017 році.

На порядку денному розглядались питання:

1.Розгляд інвестиційних проектів незавершеного будівництва, які фінансувались у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та можливість їх завершення у 2017 році

2.Інформація щодо внесення змін до законодавства про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пропонуються до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

3. Розгляд підсумків проведення оцінювання проектів, які подано для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що пропонуються до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. Пропозиції щодо внесення змін до складу конкурсної комісії.

4. Розгляд рейтингу проектів які подано для участі у попередньому  конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

5.Проведення конкурсного відбору проектів на 2018 рік.

Аудіозапис засідання