Регіональна комісія

Відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2017 році

11.11.2016

08 листопада 2016 року відбулось засідання регіональної комісіїз оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2017 році.

На порядку денному розглядались 2 питання:

  1. Розгляд представлених інвестиційних проектів регіонального розвитку, які не відповідають умовам попереднього конкурсного відбору
  2. Розгляд критеріїв оцінки інвестиційних проектів та проблемних питань, які виникли при їх оцінюванні.

За результатами прийнятих рішень на попередньому засіданні комісії заявники інвестпроектів, які не надали повний перелік документів для розгляду комісії та не розмістили відповідні матеріали на он-лайн платформі Мінрегіону, по двум проектам усунули, визначені зауваження. Наразі загальна кількість проектів, які приймають участь у попередньому конкурсному відборі - 113 шт.

Рішенням комісії одноголосно затверджено перелік проектів, заявники яких не виконали, визначені чинним законодавством умови для участі у попередньому конкурсному відборі (24 шт).

По другому питанню порядку денного обговорено та усунуто питання, які виникли у членів комісії при оцінюванні інестиційних проектів на он-лайн платформі Мінрегіону.

За результатами засідання прийнято рішення:

  1. членам регіональної комісії провести індивідуальне оцінювання проектів, які подавались для участі у попередньому конкурсному відборі на 2017 рік, у термін до 14 листопада 2016 року та індивідуальну оцінку інвестиційних проектів здати секретарю регіональної комісії;
  2. секретарю регіональної комісії – Машковій Л.П. узагальнити результати індивідуальних оцінок інвестиційних проектів, які були надані кожним із присутніх членів регіональної комісії. Сумарну оцінку проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в Миколаївській області в 2017 році, представити на наступне засідання комісії.
  3. наступне засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, щодо підведення підсумків оцінювання та формування рейтингу проектів, провести орієнтовно 17 листопада 2016 року.

Запис трансляції засідання можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=YC7mTFqHuJ4