Новини

Опубліковано посібник "Доступ до донорських та інвестиційних ресурсів в галузі регіонального розвитку"

12.06.2015

Посібник "Доступ до донорських та інвестиційних ресурсів в галузі регіонального розвитку" призначений для широкого кола осіб, компаній, державних установ та інших зацікавлених сторін, залучених до планування, фінансування та здійснення заходів з регіонального розвитку в Україні. Цей посібник розроблений як оперативний інструмент для орієнтування і сприяння пошуку фінансування окремих заходів та проектів. 
Очікується, що посібник буде також корисним для співробітників галузевих міністерств, регіональних і місцевих органів влади, інститутів громадянського суспільства, або будь-яких інших зацікавлених сторін, а також для бенефіціарів проектів, що реалізуються в рамках донорських програм технічної допомоги.

Посібник не претендує на повноту - він був задуманий в першу чергу для практичного використання як допоміжне джерело інформації. Зокрема він містить рекомендації про те, де зацікавлені особи зможуть знайти більш докладну інформацію з конкретних питань.
Посібник складається з чотирьох розділів. 
Розділ I стисло представляє в алфавітному порядку джерела фінансування та інформації, що доступні в Україні;
Розділ II пропонує класифікацію джерел фінансування та інформації у вигляді таблиці;
Розділ III коротко розповідає про допомогу в рамках двостороннього співробітництва;
Розділ IV представляю перелік програм та проектів технічної допомоги, пов'язаних з регіональним розвитком, що реалізуються або готуються до реалізації в Україні.