Новини

Онлайн трансляція семінар-наради «Проекти регіонального розвитку в 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку»

24.07.2015

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом з представниками проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» 24 липня 2015 року з 11.00 до 13.00 відбудеться онлайн семінар-нарада «Проекти регіонального розвитку в 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку».

дивитися далі...
Опубліковано посібник "Доступ до донорських та інвестиційних ресурсів в галузі регіонального розвитку"

12.06.2015

Проект ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" опублікував посібник в якому зібрана актуальна інформація про можливості фінансування проектів місцевого та регіонального розвитку міжнародними донорськими та фінансовими інституціями.

дивитися далі...
Отримання логіну та паролю обласним державним адміністраціям

12.05.2015

Для отримання логіну та паролю обласним державним адміністраціям, для входу на сайт http://dfrr.minregion.gov.ua/ необхідно звертатися з офіційним листом до Мінрегіону, зазначивши відповідальну особу, посаду відповідальної особи, телефон та електронну адресу.

дивитися далі...
Мінрегіон заручився підтримкою Асоціації міст України у створенні Офісів реформ в областях

21.04.2015

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» 16 квітня підписали Меморандум про узгодження мети діяльності у впровадженні реформи місцевого самоврядування.

дивитися далі...
Відбулась відео-конференція з питань ДФРР

20.04.2015

1 квітня 2015 року у залі засідань Української асоціації районних та обласних рад відбулась он-лайн трансляція відео конференції, за участі представників обласних рад та обласних державних адміністрацій. Головував під час відео конференції президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

дивитися далі...
Внесено зміни до проекту порядку використання у 2015 році коштів Державного фонду регіонального розвитку

20.04.2015

На засіданні Уряду були внесені пропозицій щодо доповнення проекту порядку використання у 2015 році коштів Державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Кошти на регіональний розвиток розподілятимуться прозоро і без втручання центральної влади
Зображення

17.04.2015

Кабінет міністрів України затвердив окремий Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році та Порядок використання коштів з Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

дивитися далі...