Новини

Уряд вніс зміни до розпорядження від 11.05.2016 № 362, затвердивши до фінансування 40 нових проектів за кошти державного фонду регіонального розвитку

14.07.2016

Уряд затвердив до фінансування 40 нових проектів за кошти державного фонду регіонального розвитку

дивитися далі...
Уряд вніс зміни до розпорядження від 11.05.2016 № 362, затвердивши до фінансування 219 нових проектів за кошти державного фонду регіонального розвитку

10.06.2016

Уряд затвердив до фінансування 219 нових проектів за кошти державного фонду регіонального розвитку

дивитися далі...
Уряд затвердив перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що дозволять покращити соціально-економічну ситуацію на місцях.

11.05.2016

На засіданні Уряду 11 травня 2016 року прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році», до якого включено 219 проектів (в т.ч. 5 проектів погашення кредиторської заборгованості на суму 955,639 тис. гривень), в обсязі 1 009 598,420 тис. гривень (пропозиції 10 областей та м. Київ).

дивитися далі...
28 квітня 2016 року відбулось друге засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства.

28.04.2016

На засіданні розглянуто пропозиції 10 областей (Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Одеської, Сумської та Чернігівської), а також проекти, по яких було усунено зауваження, надані на першому засіданні комісії.

дивитися далі...
17 березня 2016 року в Мінрегіоні відбулось перше засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам за

17.03.2016

На комісії було розглянуто переліки інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, наданих 11 облдержадміністраціями (Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Закарпатською Київською, Полтавською, Рівненською, Тернопільською, Харківською, Хмельницькою, Чернівецькою) та Київською міською державною адміністрацією.

дивитися далі...
Проекти об’єднаних громад обов’язково мають брати участь у конкурсі на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, — В’ячеслав Негода

03.02.2016

Обласні комісії з відбору проектів та програм — претендентів на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) часто не беруть до розгляду проекти від об’єднаних громад.

дивитися далі...
Виступ начальника управління впровадження та моніторингу пріоритетних проектів будівництва Мінрегіону Надії Бондарчук на круглому столі «Першочергові завдання щодо забезпечення децентралізації та реформи місцевого самоврядування»

29.01.2016

Подекуди в областях складається ситуація, коли регіональні комісії з відбору проектів, які претендують на кошти ДФРР, відмовляють у розгляді таких проектів від об’єднаних громад, — Надія Бондарчук.

дивитися далі...
Для ефективного використання коштів ДФРР необхідна активна позиція обласних рад, — В’ячеслав Негода
Зображення

29.01.2016

Кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) розподіляються на основі затверджених обласними радами стратегій розвитку областей і планів з їх реалізації. Обласні ради мають бути зацікавленими у тому, щоб в області з’являлися якісні проекти регіонального розвитку, зайняти активну позицію у їх розробці і реалізації.

дивитися далі...
Інформація щодо обсягів коштів державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік
Зображення

22.01.2016

Відповідно до статті 24-1 Бюджетного кодексу України Державний фонд регіонального розвитку створюється у складі загального фонду державного бюджету.

дивитися далі...
Мінрегіон спільно з УАРОР планують надати допомогу об’єднаним громадам у розробці інфраструктурних проектів водопостачання та водовідведення
Зображення

16.01.2016

Мінрегіон спільно з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» (УАРОР) планують надати допомогу об’єднаним територіальним громадам у розробці інфраструктурних проектів водопостачання та водовідведення.

дивитися далі...
Мінрегіон спростить та пришвидшить виділення коштів на проекти регіонального розвитку – Геннадій Зубко
Зображення

22.12.2015

Сьогодні на засіданні урядового комітету було підтримано законопроекти, якими пропонується спростити процедуру відбору інвестиційних проектів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на брифінгу у вівторок.

дивитися далі...
Уряд готовий виділяти на регіональний розвиток вдвічі більше грошей, але лише під якісні проекти, - В’ячеслав Негода
Зображення

15.12.2015

В Проекті Державного бюджету на 2016 рік на регіональний розвиток і децентралізацію передбачено вдвічі більше коштів, ніж в 2015 році. Але щоб освоїти ці кошти місцевому самоврядуванню необхідно вже зараз готувати якісні проекти розвитку.

дивитися далі...
Уряд затвердив розподіл 58,6 млн гривень з ДФРР на реконструкцію Харківської обласної філармонії

25.11.2015

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Мінрегіон нагадує про можливість реалізації у 2016 році інвестиційних проектів за рахунок коштів ДФРР
Зображення

23.11.2015

Органи місцевого самоврядування мають активніше долучатися до розробки інвестиційних проектів у сфері енергоефективності та енергозбереження, які можуть бути реалізовані у 2016 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

дивитися далі...
Місцеве самоврядування має бути максимально задіяне у проектах регіонального розвитку, - В’ячеслав Негода
Зображення

13.11.2015

Сьогодні місцевому самоврядуванню бракує досвіду для розробки та реалізації сучасних проектів регіонального розвитку, на які держава готова виділяти гроші. Про це сказав, Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода під час дискусії: «Реформи: долаючи «стару» Україну», що відбулася за ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці із Національною Радою Реформ.

дивитися далі...
Мінрегіон розпочинає відбір проектних ідей регіонального розвитку
Зображення

09.11.2015

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України нагадує центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям про можливість подати Мінрегіону для відбору у лютому 2016 року проекти регіонального розвитку, розроблені відповідно до завдань Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

дивитися далі...
Органи місцевого самоврядування мають активізувати роботу над інвестиційними проектами, які можуть бути реалізовані у 2016 році за кошти ДФРР
Зображення

26.10.2015

Мінрегіон нагадує про можливість реалізації у 2016 році інвестиційних проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відповідні листи за дорученням Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди були направлені 26 жовтня головам обласних та Київської міської державних адміністрацій.

дивитися далі...
Внесено зміни до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2015 році за кошти ДФРР
Зображення

23.09.2015

Спрямування коштів Державного фонду регіонального розвитку на фінансування проектів, які передбачені для розвитку територій та громад, на сьогодні є пріоритетними для регіонів. На даний час нерозподілений залишок, передбаченого регіонам обсягу Фонду, складає 99,7 млн. гривень.

дивитися далі...
Міжвідомча комісія розглянула ще 108 проектів, які пропонуються до фінансування у 2015 році за рахунок коштів ДФРР
Зображення

18.09.2015

Міжвідомча комісія з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, вимогам законодавства 18 вересня розглянула ще 108 проектів, які пропонуються до фінансування у 2015 році.

дивитися далі...
Уряд відкрив доступ до 2,5 мільярдів гривень на фінансування проектів регіонального розвитку, – Геннадій Зубко
Зображення

18.09.2015

Фінансування 728 проектів, яке здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, почалося. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. За його словами, відповідне розпорядження Уряду, яке містить перелік інвестиційних програм та проектів, передбачає виділення 2,542 млрд. грн.

дивитися далі...
2016 рік має стати періодом кардинальної зміни в підходах до фінансування програм і проектів регіонального розвитку
Зображення

09.09.2015

При реалізації нової державної регіональної політики необхідно прагнути до досягнення європейських стандартів життя громадян та підвищення конкурентоспроможності регіонів. Саме тому для подолання викликів та досягнення стратегічних цілей розвитку в Україні впроваджуються європейські стандарти управління регіональним розвитком.

дивитися далі...
Мінрегіон та облдержадміністрації обговорили питання ефективного використання Державного фонду регіонального розвитку

28.07.2015

Представники облдержадміністрацій вивчали шляхи підвищення ефективності використання Державного фонду регіонального розвитку з метою забезпечення якісної та своєчасної підготовки інвестиційних програм і проектів, які можуть бути профінансовані за рахунок коштів ДФРР.

дивитися далі...