Реконструкція нежитлової будівлі по вул.. Коцюбинського, 50-а для улаштування дитячого дошкільного закладу в м. Чернігові

Анотація проекту

Проект розроблений для забезпечення дітей дошкільного віку навчальним закладом в центральній частині міста Чернігова.

Соціально- економічна спрямованість та реальна можливість реалізації проекту: Збільшення дитячих дошкільних місць в місті. Створення умов для розвитку доступної та якісної системи освіти відповідно до вимог суспільства.

Період проекту: 2015-2017 роки.

Перелік заходів проекту: Проектом передбачається перепланування будівлі, яке виконується відповідно до завдання на проектування та здійснюється видалення перегородок в існуючому приміщенні.

Покрівля дитячого садка вмиконується з додатковим утепленнням техноблоками фірми "Техноніколь"

Підлоги- нові. Стіни дитячого садка зовні утеплюються  техноблоками фірми "Техноніколь". Вікна та двері - металопластик білого кольору. 

Цоколь облицьовується гранітною брекчею на зруйнованих ділянках з застосуванням клею "Баугут" для зовнішнього застосування. 

Відмостка по всьому периметру будівлі виконуються заново з попереднім ущільненням грунту під зовнішніми стінами.

Ганки - виконується ремонт з покриттям зовнішньою керамо-гранітною плиткою з шершавою поверхнею. Металеві зовнішні пожедні сходи фарбуються емалями за два рази у сірий колір після обробки несущих конструкцій вогнезахисними засобами.

Внутрішнє оздоблення виконується по відомостям внутрішніх оздоблювальних робіт.

Фотозвіт про виконання проекту
08.11.2016 Виконання робіт по дитячому садку