Реконструкція існуючої газової котельні з встановленням котла на твердому паливі потужністю 1,0 МВт за адресою смт Краснопілля, вул. Лермонтова,39

Анотація проекту

Проект «Реконструкція існуючої газової котельні з встановленням котла на твердому паливі потужністю 1,0 МВт за адресою смт Краснопілля, вул. Лермонтова,39» розроблений з метою створення комфортних умов перебування пацієнтів та медичного персоналу в Краснопільській центральній лікарні та Краснопільській  сільській  лікарській  амбулаторії.

На даний час котельня працює на природному газі, який використовується для вироблення теплової енергії.   За опалювальний період  фактичні обсяги   споживання теплової енергії  складають більше  720 Гкал. Витрати на оплату теплової енергії  становлять близько 1323 тис. грн., що є досить обтяжливо для місцевого бюджету.  

Крім того в період загострення відносин з Російською Федерацією немає повної впевненості щодо безперебійного постачання російського газу в Україну.

Тому з метою забезпечення стабільної роботи лікувальних закладів  в холодний період року та  зниження витрат на опалення, було вирішено дообладнати існуючу котельню твердопаливним котлом.

Даний Проект передбачає виконання таких заходів:

- часткову реконструкцію приміщення котельні;

- демонтаж  газового котла ЕІ/9;

- установка твердопаливного котла  марки «УКЗС – 1,0»;

- встановлення газоаналізатора;

- теплоізоляція трубопроводів і обладнання котельні;

- проведення пусконалагоджувальних робіт.

Цільовими групами даного проекту є жителі Краснопільського району (чисельність-29 тис. чоловік), які відвідують Краснопільську центральну районну лікарню та Краснопільську  сільську лікарську амбулаторію.

Найголовніша проблема, від якої наразі потерпають пацієнти, відвідувачі та медичні працівники, є нестабільність забезпечення  температурного режиму лікувальних закладів відповідно до санітарних норм, через економію природного газу, що обумовлено  обмеженістю   бюджетних коштів на оплату рахунків за теплову енергію   та встановлення лімітів  споживання  природного газу для району.

На реалізацію даного Проекту необхідні кошти в сумі 454,604 тис. грн., з яких:

- кошти державного фонду регіонального розвитку  -  409,144 тис. грн

-  кошти селищного бюджету - 45,460 тис. грн.

Реалізація Проекту задовольнить мешканців Краснопільського району в  отриманні якісних медичних послуг  через створення належних санітарно-гігієнічних умов у лікувальних закладах  та дасть можливість зекономити кошти районного бюджету.