«Реконструкція акушерсько-гінекологічного відділення комунального закладу «Охтирська центральна районна лікарня» в м.Охтирка»

Анотація проекту

Будівля акушерсько-гінекологічного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ» побудована в 1962 році. Капітальний ремонт будівлі не проводився більше 20 років. В стінах будівлі є досить виразні сліди деформацій у вигляді вертикальних тріщин. Сучасна вентиляційна система відсутня. Система каналізації терміново потребує ремонту. Також у зв’язку з довготривалим терміном експлуатації внутрішня електромережа відділення знаходиться в аварійному стані і не дає можливості застосовувати сучасну  медичну апаратуру для лікування хворих та  становить небезпеку для вагітних, роділь, породіль , медичного персоналу.

Не дотримуються вимоги в частині оснащення палат санвузлами, душовими кабінками. В палатах сумісного перебування матері та дитини не дотримується норматив забезпечення площі на 1 пару матері - дитина. Відсутня палата з окремим входом для вагітних, роділь, породіль з інфекційними захворюваннями в стадії гострих проявів.

Завдяки реалізації проекту передбачається впровадження інфекційного контролю в акушерських стаціонарах для профілактики виникнення внутрішньо-лікарняних інфекцій, зниження захворюваності на гнійно-запальні інфекції новонароджених та породіль, впровадження якості надання медичної допомоги.

Під час реалізації проекту плануються наступні заходи :

  • Добудова пристройки загальною  площею 305,0м. кв. , облаштування при входах пандусів, автомобільний під’їзд з розворотним майданчиком.
  • Реконструкція покрівлі даху, системи відводу талих та дощових вод з даху.
  • Влаштування на першому поверсі гінекологічного відділення зали для занять з вагітними з окремими входами.
  • Влаштування пасажирського ліфта для з’єднання між першим та другим поверхом акушерського відділення.
  • Утеплення зовнішніх стін будівлі.
  • Реконструкція інженерних мереж.
  • Благоустрій та озеленення території.

Загальна вартість впровадження проекту становить 8775,2 тис. грн., у тому числі фінансування за рахунок  державного фонду регіонального розвитку - 7897,7 тис. грн., кошти  місцевого бюджету – 877,5 тис.грн.