Реконструкція дороги по вул. Червоноармійська від вул. Леніна до вул. Карла Маркса, у м. Новгород-Сіверський, Чернігівської області

Анотація проекту

Вулиця Червоноармійська - жила вулиця загальноміського значення, комунальної власності. Розташована у центрі міста та забезпечує автотранспортний зв’язок у місті Новгород-Сіверський.

На асфальтобетонному покритті на всій ділянці вулиці спостерігається просідання, вибоїни, спотворення поздовжнього та поперечного профілів. В місцях прокладання водопроводу покриття відсутнє.

На проектній ділянці вулиці існуючий дорожній одяг не задовольняє вимоги щодо міцності конструкції дорожнього одягу. Узбіччя земляного полотна знижені та знаходяться в незадовільному стані. 

Проектом передбачається виконання ремонтних робіт проїзної частини вулиці окремими ділянками з метою відновлення їх стану.

В результаті реконструкції дороги покращаться транспортно-експлуатаційні показники роботи автомобільного транспорту, умови пасажирського сполучення і соціального розвитку.

Фотозвіт про виконання проекту
30.12.2015 Реконструкція дороги по вул. Червоноармійська від вул. Леніна до вул. Карла Маркса, у м. Новгород-Сіверський, Чернігівської області

Покриття проїзної частини на всій протяжності вулиці складається з асфальтобетону. Ремонт покриття по всій ширині проводився на ділянці довжиною 0,252 км, загальна площа покриття - 1540 м2.