Реконструкція каналізаційного колектору по вул Бульвар Миру в м.Вільногірську

Анотація проекту
Анотація проекту

- Назва проекту: Реконструкція каналізаційного колектору по вул. Бульвар Миру в м.Вільногірську.

- Актуальність проекту: На даний час каналізаційний колектор по вул. Бульвар Миру загальною протяжністю 423 м знаходиться в аварійному стані, що може призвести до екологічної катастрофи в м.Вільногірськ.

- Основні проблеми проекту: В процесі експлуатації виникло руйнування деяких ділянок бетонних труб самопливного каналізаційного колектору за рахунок корозії бетонних труб газами, які виділяються при проходженні стічних вод по каналізаційному колектору протяжністю 423 м, який проходить  вздовж вул. Бульвар Миру, у зв’язку з чим на колекторі виникло підтоплення, що призвело до роботи  самопливного колектора в аварійному режимі та неможливістю безпечної експлуатації даних ділянок.

- Соціально економічна спрямованість: Надійне та якісне забезпечення відводу каналізаційних стоків від житлової забудови центральної частини міста.

- Реальна можливість виконання проекту: Виготовлено проектно-кошторисної документації, отримано позитивний висновок філії ДП «Уркдержбудекспертиза» від 24.12.2015 року № 04-2716-15, затверджено кошторисну документацію рішенням Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Перелік заходів проекту: Проектом передбачено улаштування каналізаційного колектору із пластикових труб діаметром 630 мм. У зв’язку з неможливістю відключення існуючого колектору (відведення стоків від житлової забудови в об’ємі порядку 10 тис. м³/на добу) реконструкцією передбачено прокладання траси колектора паралельно існуючому. По трасі каналізаційного колектору передбачено улаштування каналізаційних колодязів в кількості 7 шт.

- Очікуванні результати проекту: Запобігання екологічної катастрофи в м.Вільногірськ, забезпечення надійної роботи каналізаційних мереж та якісного відводу каналізаційних стоків від житлової забудови центральної частини міста.

- Цільові групи проекту: Жителі багатоквартирних житлових будинків в центральній частині міста Вільногірськ.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: Загальна сума, яка необхідна для реалізації проекту становить 2550,773 тис. грн. з державного фонду регіонального розвитку планується отримати 2295,695 тис. грн. та 255,078 тис. грн. з міського бюджету.