Придбання сміттєвоза з боковим завантаженням для Комунального підприємства «Ічнянське ВУЖКГ» Ічнянської міської ради

Анотація проекту

Назва проекту "Придбання сміттєвоза з боковим завантаженням для Комунального підприємства «Ічнянське ВУЖКГ» Ічнянської міської ради".

Комунальне підприємство Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" (КП "Ічнянське ВУЖКГ") надає послуги населенню з вивезення  ТПВ на полігон твердих побутових відходів в м. Ічня. Збирання ТПВ проводиться безпосередньо як від населення (повулично згідно графіка), із сміттєвих урн та сміттєвих баків, розташованих по місту та на території підприємств та установ. На обслуговуванні знаходиться більше 2 тис. домоволодінь та більше 30 установ та організацій. Підприємство має два сміттєвози, які експлуатуються більше 40 років (100 % амортизація), тому часто виходять з ладу та потребують ремонту.Підприємство обслуговує територію м. Ічня та смт Дружба.

Проект має вплив на 13 тис населення (42% населення району).

Загальна  вартість проекту становить 1800,00 тис. грн., з них кошти державного фонду регіонального розвитку –  1620,000  тис. грн., кошти міського  бюджету – 180,000 тис. грн.

Організації-партнери: Ічнянська міська рада - співфінансування, КП "Ічнянське ВУЖКГ" - участь в розробці проекту, взяття на баланс та експлуатація придбаної в процесі реалізації проекту спеціалізованої техніки.