Реконструкція Жовтянського сільського клубу як перший крок до створення " Центру місцевої активності"

Анотація проекту

     Культура завжди була і залишається однією  із основних важелів в житті суспільства й особи. Відсутність позитивного вирішення проблеми культури на селі може призвести до культурної катастрофи , знижуючи культурний рівень людей, приводячи до занепаду духовних та моральних цінностей.Настав час більш активно взаємодіяти з населенням , оперативно відгукуватися на його потреби. Місцеве самоврядування має допомагати функціювати галузі культури  в наших сучасних умовах. Існуючий стан культури вимагає нових підходів , нових управлінських технологій в напрямку збереження духовності громади , модернізації форм і змісту культурного дозвілля.

Жовтянський сільський клуб -соціальна значима інфраструктура для не лише для  села Жовте , а й для всієї Вакулівської громади. Він виконує функцію центру культурного та духовног розвитку , де мешканці села  різного віку , а саме молодь та підростаюче покоління , розвивають свої культурні та творчі здібності, формують культурно-естетичні смаки , повагу до національної культури та народних традицій , долучаються до звичаїв та обрядів української культури , змістовного дозвілля. Завдяки реконструкції Жовтянський сільський клуб отримає новий облік культурного центру  не лише с. Жовте, а  й всієї Вакулівської громади.

Мешканці села(учасники художньої самодіяльності) у тому числі молодь і підростаюче покоління нарешті отримають умови для плідної творчої роботи. Глядачі отримують можливість у комфортному приміщенні , що відповідає всім санітарно-технічним нормам , насолоджуватися виставами, концертами , заходами різного рівня. З'явиться можливість проводити більшу кількість заходів , присвячених місцевим та державним святам. урізноманітниться спектр культурних послуг та організація дозвілля для мешканців громади.