Реконструкція будівлі Хмільницького НВК за адресою: с.Хмільниця, вул.Шкільна, 1, Чернігівського району, Чернігівської області

Анотація проекту

Проект спрямований на приведення теплового опору вікон та вхідних дверей до вимог ДБН В.2.6-31:2006 «Теплова ізоляція будівель», зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів та створення комфортних умов для перебування дітей. 

Проект має важливу соціальну спрямованість. Хмільницький НВК є загальноосвітнім закладом І-ІІІст. В закладі навчаються 134 дитини шкільного віку із семи навколишніх сіл, в тому числі 20 підопічних Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей облдержадміністрації та 24 дитини навчаються в дитячому садку.

Приміщення закладу побудовано у 1996 році. Заміна вікон та дверей не проводилась. Стан вікон та вхідних дверей на сьогоднішній день порушує будівельні норми унеможливлює ефективну експлуатацію приміщення, надання якісних освітніх послуг. Проектом передбачено повну заміну вікон та вхідних дверей в закладі зі встановленням сучасних енергозберігаючих металопластикових склопакетів.

Протягом 2014-2015 років в Хмільницькому НВК в рамках реалізації проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» збудовано нову твердопаливну котельню на сучасних піролізних котлах, в поточному році проведено гідрохімічне очищення внутрішніх систем теплопостачання.

Вжиті заходи дозволили відмовитись від послуг централізованого теплопостачання ПАТ «Облтеплокомуненерго» та вже покращили температурний режим в закладі.

Проект розрахований на жителів с.Хмільниця та семи прилеглих територіальних громад з яких здійснюється підвіз учнів та дошкільнят в заклад.

Обсяг коштів на реалізацію проекту становить 970,619 тис.грн., в тому числі: 873,519 тис.грн. – кошти державного фонду регіонального розвитку, 97,1 тис.грн. – кошти районного бюджету.

Організації партнери – комунальне підприємство Чернігівської районної ради «Архітектурно-будівельний центр».

Співвиконавці проекту – Хмільницька сільська рада Чернігівського району, Чернігівської області.

Фотозвіт про виконання проекту
16.11.2016