Реконструкція частини гуртожитку по вул. Студентська 28 А, м.Рубіжне

Анотація проекту

Актуальність проекту, основна проблема проекту, інноваційна, соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання.

Внаслідок проведення АТО на території Луганської області, в місті Рубіжне актуальною є потреба у виконанні комплексу заходів з розміщення осіб, які змушені були покинути власні оселі, що знаходяться на тимчасово окупованій території та в зоні проведення АТО, військовослужбовців та незахищених верств населення.

Тому, метою даного проекту є створення комфортних умов для проживання внутрішньо-переміщених осіб, військовослужбовців та соціально-незахищених верств населення.

Тим часом в комунальній власності Рубіжанської міської ради знаходиться приміщення гуртожитку, яке придатне для проживання за умови проведення  робіт з реконструкції частини будівлі.

В результаті відновлення даного об’єкту розселення зазначених категорій громадян та їх родин буде здійснюватися у помешкання, придатні до проживання з відповідними санітарними і соціальними потребами.

         Інноваційна складова та соціально-економічна спрямованість проекту полягає у тому, що комплекс заходів за проектом включає створення належних умов розміщення та проживання для внутрішньо-переміщених осіб,  постраждалих від військового конфлікту, військовослужбовців із зони АТО та інших соціально-незахищених верств населення.

Перелік заходів проекту. Відповідно до проектно-кошторисної документації за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету м. Рубіжне передбачається реалізувати проект шляхом  виконання комплексу робіт з відновлення внутрішніх інженерних мереж, капітального ремонту покрівлі, оздоблювальних робіт, заміни сантехнічного обладнання тощо.

Фотозвіт про виконання проекту
07.09.2016 «Реконструкція частини гуртожитку по вул. Студентська, 28А, м. Рубіжне»

Рубіжне - місто обласного значення, займає територію 3376 га, або 0,13% площі Луганської області. 

Внаслідок проведення АТО на території Луганської області, в місті Рубіжне актуальною є потреба у виконанні комплексу заходів з розміщення осіб, які змушені були покинути власні оселі, що знаходяться на тимчасово окупованій території та в зоні проведення АТО, військовослужбовців та незахищених верств населення.

Приймаючи до уваги лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.10.2014 № 7/12-12289 стосовно запрошення Представництвом Європейського Союзу в Україні до вираження зацікавленості з метою підтримки заходів, що стосуються розміщення та розселення переміщених осіб з постраждалих від конфлікту територій до громад, які знаходяться під контролем уряду України, зазначаємо, що у місті Рубіжне є нагальна потреба у виконанні комплексу заходів з розміщення осіб, які змушені були покинути власні оселі, що знаходяться на тимчасово окупованій території та в зоні проведення АТО.

Для створення належних умов поселення громадян цієї категорії наше місто має наміри по вирішенню питання щодо реалізації проекту «Реконструкція частини гуртожитку по вул. Студентська, 28А, м. Рубіжне».

07.09.2015 «Реконструкція частини гуртожитку по вул. Студентська, 28А, м. Рубіжне»

В 2015 році ДФРР розпорядженням КМУ від 17.07.2015 № 766/д  було виділено кошти в сумі 2902,0 тис.грн. Проект не вдалось реалізувати з причини надходження державних коштів в кінці 2015 року та неможливості іх використання.  Тендер не відбувся з причини недостатньої кількості  учасників конкурсу. Протягом 2016 року відпрацьований новий проект для реалізації його в 2017 р. 

Додатки6.3. Експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по об’єкту: «Реконструкція частини гуртожитку по в
6.4. Наказ управління ЖКГ Рубіжанської міської ради від 09.04.2015 № 10-С с. 21
6.5. Довідка про стан фінансування та освоєння коштів (виконання робіт) для реалізації проекту «Реконструкція частини гуртожитку
Довідка про співфінансування проекту «Реконструкція частини гуртожитку по вул. Студентська, 28А, м.Рубіжне» с. 23
6.7. Розрахунок категорії складності об’єкта будівництва «Реконструкція частини гуртожитку по вул. Студентська, 28А, м.Рубіжне»
6.9. Рішення Луганської обласної ради від 25.09.2008 № 24/10 «Про затвердження Стратегії економічного та соціального розвитку Лу