Реконструкція котельної комунального закладу "Кремінської обласної загальноосвітньої школи - інтернату I-III ступенів" під альтернативне паливо. (інтернат №3-м. Кремінна, вул. Мічуріна,37) (КП "Креміннатеплокомуненерго")

Анотація проекту

         Актуальність проекту обумовлена необхідністю зниження вартості теплової енергії.

        Висока залежність нашого підприємства від ціни на газ формує високі тарифи на теплову енергію. Одним із методів подолання цієї проблеми є переведення  котельні комунального закладу"Кремінської обланої загальноосвітньої школи - інтернату1-111 ступенів" на місцеві види палива, що сприяє також розвитку виробництва альтернативних видів палива.

Реалізація даної інвестиційної Програми (проекту) призведе до зменшення  витрат на придбання енергоносіїв, тобто придбання  природного газу у НАК «Нафтогаз»України, та зменшення вартості теплової енергії і економії бюджетних коштів установам, які фінансуються з бюджетів усіх рівнів та зменшити  оплату  комунальних послуг населенню, які будуть користуватися послугою опалення.

           Кремінський район має ресурси альтернативних видів палива (деревина, відходи сільхозвиробництва), тому є реальна можливість виконання проекту.

         Перелік заходів проекту:

1.Утворення робочої групи проекту.

2. Укладення договорів з придбання обладнання,виконання робіт.

3.Оформлення документації з придбання обладнання та виконаних робіт та їх оплати.

4. Введення в експлуатацію реконструйованої котельні

       Очікувані результати проекту:  

   Реконструкція котельні комунального закладу «Кремінської обласної   загальноосвітньої школи-інтернату 1-111 ступенів»  під альтернативне паливо комунального підприємства «Креміннатеплокомуненерго»  ( м. Кремінна, вул. Мічуріна, 37 ) що дасть можливість нашому підприємству зменшити споживання природного газу котельнею на 58,3 тис.м3, та зменшити витрати на  придбання палива планово у сумі 408,7  тис. грн., завдяки зменшеною  витрат планується зменшити   планово до 10%  тарифи на теплову енергію,  ії виробництво, транспортування та постачання усім категоріям споживачів від діючих тарифів на теперішній час.

Запланований обсяг коштів – 397,081 тис. грн., у тому числі:

  • державного фонду регіонального розвитку-357,373 тис.грн.,  або  90 %;
  • місцевий бюджет – 39,708 тис. грн.,  або  10 %;
Фотозвіт про виконання проекту
19.09.2016 Декларація про готовність до експлуатації об*єкта
07.09.2016 Реконструкція котельної комунального закладу "Кремінської обласної загальноосвітньої школи - інтернату I-III ступенів" під альтернативне паливо. (інтернат №3-м. Кремінна, вул. Мічуріна,37) (КП "Креміннатеплокомуненерго")

Затверженно розпорядженням КМУ від 17.07.2015  № 766 " Про затверження переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів догжавного фонду регіонального розвитку" та декларація  про готовність до екстпуатації об*кта, який належить до 1-111 категорії складності № ЛГ143160901895 від 30.03.2016 року. Проект  по реконструкції котельні був реалізований успішно.