Будівництво модульної котельні на твердому паливі Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області

Анотація проекту

Реконструкція даху і приміщення Дегтярівського НВК в с. Дегтярівка Новгород-Сіверського району Чернігівської області.

         Школа в с. Дегтярівка побудована у 1971 році. Приміщення школи цегляне. Внаслідок значного терміну експлуатації в даний час конструкція даху будівлі перебуває у ветхому стані та потребує негайного ремонту. У 2012 році розпочата І черга робіт по реконструкції будівлі школи, було замінено вікна та двері на енергозберігаючі, проведені роботи по облаштуванню санвузла, проведені роботи по термомодернізації будівлі сума робіт складала 1834,953 тис. грн за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт. Кошторисна вартість проекту по будівництву у цінах 2012 року склала 2661,142 тис. грн на сьогоднішній день залишається не проведеними роботи по заміні ветхої покрівлі на суму 361,182 тис. грн.

         Головним розпорядником коштів по об’єкту ”Реконструкція даху і приміщення Дегтярівського НВК в с. Дегтярівка Новгород-Сіверського району Чернігівської області”  визначено відділ освіти Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

         На даний час в школі навчаються 54 дитини з 4 населених пунктів Горбівської, Дегтяріської, Кудлаївської сільських рад.

         Реалізація даного проекту дасть змогу замінити ветхий дах, провести роботи по його утепленню, що в свою чергу забезпечить виконання повного комплексу робіт по реконструкції Дегтярівського навчально-виховного комплексу.

         Проведення будівельних робіт планується провести підрядною організацією, що виграє тендерні процедури.

Фотозвіт про виконання проекту
07.09.2016 Будівництво модульної котельні на твердому паливі Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області

Декларація про готовність від 19.04.2016 ЧГ №14316100207