Реконструкція будівлі Кролевецької спеціалізованої школи № 1 по площі Миру 2, міста Кролевця Сумської області (Утеплення фасадів, горищ, заміна вікон)

Анотація проекту

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності нашої країни від постачальників енергоносіїв, питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у будівлях набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії коштів на їх утримання.

Для дітей, учнівської молоді важливо, щоб умови навчання забезпечувались параметрами теплового комфорту у приміщенні, для системи управління комунальною власністю – умови помірної і економічно виваженої плати за спожите тепло (враховуючи значну незабезпеченість на з/плату та енергоносії в освітній галузі), а для комунальної теплоенергетики – умови скорочення споживання природного газу при опаленні для утримання стабільної роботи підприємства. А це залежить від рівня енергоспоживання у бюджетній сфері, і у першу чергу, від витрат палива (як правило, природного газу) і електроенергії в цьому секторі.

Актуальність проекту полягає в оснащенні навчального закладу комунальної установи району енергозберігаючими вікнами та проведення заходів по утепленню стін, де втрати тепла є найбільш значущими, що приведе до створення належних умов, розвитку соціально-значущого об’єкту спеціалізованої школи № 1 за формулою «тепла школа-сприйняття знань-здорова нація».

Використання енергозберігаючих технологій через заміну вікон та утеплення стін в приміщеннях навчального закладу дає можливість значно зменшити витрати на оплату енергоносіїв, що призведе до швидкого поновлення понесених витрат на реалізацію проекту. При цьому буде забезпечено стабільний температурний режим згідно санітарних норм в класах закладу.


 

Фотозвіт про виконання проекту
02.01.2018 Проект реалізовано
12.06.2017
ДодаткиЕкспертний звіт
Зведений кошторисний розрахунок
Розпорядження про затвердження