«Придбання автомобіля сміттєвоза з маніпулятором, машини дорожньої комбінованої з піскорозкидальним, поливомийним та плужно-щіточним обладнанням, обладнання для пресування відходів, апарату високого тиску для миття контейнерів, контейнерів для роздільного

Анотація проекту

«Придбання автомобіля сміттєвоза з маніпулятором, машини дорожньої комбінованої з піскорозкидальним, поливомийним та плужно-щіточним обладнанням, обладнання для пресування відходів,  апарату високого тиску для миття контейнерів, контейнерів для роздільного збору ТПВ для комунального підприємства «Красиве село» Ковалівської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

  1. Загальною проблемою для більшості населених пунктів Полтавського району є відсутність чіткої та дієвої схеми поводження з твердими та рідкими побутовими відходами. Лише у найбільших селах застосовується хоч якась система збору ТПВ, здебільшого це періодичний збір ТПВ безпосередньо від двору, що не є зручним і не забезпечує прозорість у ціноутворенні тарифів за послугу. Щодо видалення рідких побутових відходів, ситуація аналогічна - населені пункти, які (частково) обладнані централізованим водопостачанням не мають системи каналізації, очищення та розміщення рідких побутових відходів.

В Ковалівській та Куликівській сільських радах ці проблеми вирішуються через роботу комунального підприємства «Красиве село», яке спільно утримується в рамках договору про співробітництво. Запроваджено контейнерний збір сміття, започатковано роздільний збір сміття (ПЕТ-пляшка), проводиться ліквідація стихійних сміттєзвалищ, впорядкування території тощо. В рамках проекту, що у 2015 році отримав перемогу та профінансувався з Державного фонду регіонального розвитку придбано сміттєвоз, автомобіль для викачки нечистот, трактор зі щіткою для очищення дорожнього покриття, сміттєбаки та майданчики. На сьогодні постало актуальне питання підтримання баків у належному санітарному стані, облаштування майданчиків відповідно до державних будівельних норм (національний стандарт ДСТУ-Н Б Б.2.2-7:2013 «Настанова з улаштування контейнерних майданчиків»), підтримання санітарного стану вулиць у літній та зимовий періоди, продовження впровадження в сільських населених пунктах роздільного збору сміття.

Перелік заходів  проекту: придбання апарату високого тиску для миття та дезінфекції баків, встановлення спеціальних контейнерів для сортування відходів (скло, папір, ПЕТ-пляшка); придбання обладнання для пресування відходів (ПЕТ-пляшка, папір); автомобіля-сміттєвоза з маніпулятором; машини дорожньої комбінованої з піскорозкидальним, поливомийним та плужно-щіточним обладнанням; ліквідація існуючих несанкціонованих сміттєзвалищ; активізація роботи громадської екологічної інспекції на території визначених громад, запровадження кампанії по пропаганді роздільного збору сміття в громадах визначених сільрад.

Очікувані результати проекту: покращення якості послуг кущовим комунальним підприємством в галузі поводження з твердими побутовими відходами, зміцнення його матеріально-технічної бази; забезпечення економічної ефективності КП через розширення абонентської бази та збільшення користувачів послуг та спільного фінансування суміжними громадами, а також реалізації отриманої шляхом роздільного збору вторинної сировини; покращення стану благоустрою населених пунктів в громадах-учасниках партнерства

Цільові групи проекту: мешканці населених пунктів 2 громад-учасників партнерства (6330 осіб).

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування (тис. грн.)– Державний Фонд регіонального розвитку – 4726,234 тис. грн., Ковалівська сільська рада – 650,0 тис. грн.,  Загалом  - 5376,234 тис. грн.

Організації-партнери, співвиконавці проекту – Куликівська сільська рада.

  Додатки3. Копія Рішення Ковалівської сільської ради про співфінансування від 28 квітня 2016 року
1. Копія Договору про співробітництво територіальних громад Ковалівської та Куликівської сільських рад Полтавського району Полт
2. Копія Довідки про власність Ковалівської сільської ради
4. Копія Листа-обґрунтування КП «Красиве село» №14 від 11.05.2016 року
5. Копія Комерційної пропозиції від 03.08.2016 року на апарат високого тиску
6. Копія Комерційної пропозиції від 13.04.2016 року на апарат високого тиску
7. Копія Комерційної пропозиції від 21.04.2016 №10 року на контейнери для відходів
8. Копія Комерційної пропозиції від 21.04.2016 №9 року на майданчики під контейнери
9. Копія Комерційної пропозиції від 21.04.2016 року №8 на огорожу для майданчиків з контейнерами
10. Копія Комерційної пропозиції від 19.04.2016 року, №1904/М1 на автомобіль сміттєвоз з маніпулятором.
11. Копія Комерційної пропозиції від 15.04.2016 №15-04/01 року на машину дорожню комбіновану.
12. Копія Рахунку-фактури № 2016-309-1 від 17.06.2016 на прес гідравлічний
13. Копія Комерційної пропозиції від 17.04.2016 №23 на прес гідравлічний
14. Копія Комерційної пропозиції від 19.08.2016 №23 на прес гідравлічний