Капітальний ремонт з використанням заходів по термомодернізації будівлі Краснолиманського ліцею

Анотація проекту

Лиманський ліцей був створений в 1999 році за рішенням Краснолиманської міської ради. З 2008 року  заклад переведений на українську мову навчання. Профільними навчальними дисциплінами були визначені математика і фізика, в 2016-2017 навчальному році буде введений ще один профіль – іноземна філологія. Лиманський ліцей успішно реалізує систему підготовки випускників для вступу в технічні університети країни, 100% випускників вступають до вищих навчальних закладів як України, так і Польщі, Чехії, Росії , тощо.

За весь період існування ліцею на обласний етап конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України були направлені 8 робіт ліцеїстів, чотири з яких були відмічені як якісні роботи. Їх автори стали дійсними членами МАН. За цей же період учні ліцею зайняли 383 призових місця на місцевих олімпіадах (із них – 98 перших місць). Було отримано 61 запрошення  для участі в обласному етапі  Всеукраїнських олімпіад, за результатами яких ліцеїсти зайняли 8 призових місць. П’ять  разів ліцеїсти брали  участь  у обласних конференціях обдарованих дітей, демонструючи достатньо високу компетентність з ведення дискусій за проблемними темами. Нагороджені медалями за високі досягнення у навчанні 30 випускників ліцею. Лиманський ліцей приймав участь в ІV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2013» і отримав диплом за вагомий внесок в розвиток національної освіти. В рамках проекту за підтримкою Британського консульства в Україні «Медіація - крок до примирення» на Всеукраїнському етапі було отримано перше місце.

Проект «Капітальний ремонт з використанням заходів по термомодернізації будівлі Краснолиманського ліцею» передбачає створення належних умов для навчання учнів у навчальному закладі. Виготовлена проектно-кошторисна документація, в наявності експертний висновок. Загальна сума проекту складає 2850,354 тис. грн.