Будівництво спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області

Анотація проекту

         Проблема на розв’язання якої спрямований проект: недоступність більшості населенню, в першу чергу дітям і молоді, в т. ч. учням Сатанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, займатися  спортом, що стимулює міграцію місцевого населення в міста та шкодить здоровому способу життя, через відсутність в ОТГ спортивного сучасного комплексу.

         

         Мета проекту – забезпечення, відповідно до вимог ст.3 Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,  жителям Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади  їх права займатися, в належним умовах, фізичною культурою і спортом, актуалізація навичок здорового способу життя, самореалізації, змістовного дозвілля, запобіганню явищам асоціальної поведінки, мотивування молоді жити і працювати в громаді.

 

          Завдання проекту – створення/будівництво спортивного комплексу на території школи  по вул. Б.Хмельницького 44 в смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області.

 

          Основні заходи проекту. В 2016 році ТОВ «Добробут-проект» м.Хмельницький розроблено  проект  будівництва «Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області», який пройшов експертизу і отримав позитивний висновок та затверджений (проект і кошторис) сесією Сатанівської селищної ради.

 

Генеральним планом передбачається розміщення спортивного комплексу на території школи поміж двома існуючими корпусами з влаштуванням теплих критих переходів.

Благоустроєм ділянки передбачено мощения доріжок тротуарною плиткою, асфальтування під’їздів та влаштування стоянки для автотранспорту.

 

              Проект передбачає виконання  будівельних  робіт, в тому числі:

 • підготовчі роботи
 • земляні робот
 • будівельно-монтажні роботи
 • опоряджувальні роботи/ благоустрій та озеленення території.

 

Період реалізації проекту у 2017 році –  7 місяців з березня до вересня 2017 року включно, що забезпечить належне виконання проекту.

          

             Фінансування проекту.  Відповідно до зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва  «Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області»  бюджет проекту складає 10734,057 тис. гривень.   У 2016 році виконанно робіти на суму 411,556 тис. грн., в тому числі на проведення експертизи. Очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку в 2017 році  –  8532,131 тис. грн., що складає 79,4% вартості проекту, решта суми – 2211,556 тис. грн. – 20,6% буде профінансовано Сатанівською селищною радою. Безпосередньо в 2017 році буде виконано робіт проекту на суму 8532,131 тис. грн. з яких 17,4% або 1000,000 тис. грн. буде профінансовано з бюджету селищної ради та 800,000 тис. грн. виділено з обласного бюджету, а решта 8532,131 або 82,6% передбачається, що буде профінансовано з ДФРР.

        

           Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту. Реалізація Проекту дозволить отримати вагомі для Сатанівської селищної ОТГ і Хмельницької області в цілому результати, а саме:   

 1. можливість 8,2 тис. громадян ОТГ, а також частково сіл, що не об’єдналися, але тяготіють до ОТГ, реалізувати своє право і мати належні умови для заняття спортом  як масовим, так і професійним;
 2. створення належних умов ведення навчального процесу в частині фізичного виховання  учням  Сатанівської ЗОШ, базового навчального закладу ОТГ;
 3. формування потужного  мотиватора/чинника  якості життя в громаді для молодих людей працездатного віку,   сприятиме зменшенню міграції  їх  до міста, сприятиме збільшенню числа осіб, що залишаються/повертаються жити і працювати ОТГ на 10 відсотків;
 4. створення площадки для продуктивного прикладного пропагування  здорового способу життя, вагомою складовою якого є спорт.         

Інноваціями проекту є:

 1. забезпечення комплексного підходу до ефективного використання комунального майна спортивного комплексу;
 2. побудова в ОТГ власного осередку спортивного дозвілля і самореалізації громадян через спорт, долучення їх до здорового способу життя, змістовного динамічного відпочинку та  професійного спорту, мотивуватиме молодь залишатися/повертатися жити і працювати в селах та селищі об’єднаної громади;;
 3. створення мотиваційного підґрунтя  для громад-сусідів, що територіально тяготіють до ОТГ щодо об’єднання, розвиток спорту і запровадження здорового способу життя.

 

Проект відповідає  Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2011-2020 рр., стратегічній цілі 3: Розвиток сільських територій та територій навколо міст регіону 3.3 підвищення життєздатності сіл і малих міст/ 3.3.1: створення умов для повернення  молоді для проживання на сільських територіях та

стратегічній  цілі 4. Забезпечення росту регіонального потенціалу вирішення наскрізних проблем)/ 4.2.Підвищення здатності людського потенціалу адаптуватися до потреб економіки та невиробничого сектору,

http://old.km-oblrada.gov.ua/userfiles/RD_Strategy_Khmelnytskyi_12052011_UA(1).pdf ,

а також - Плану  заходів з реалізації Стратегії  регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 рр., Програма 2. Забезпечення росту регіонального потенціалу (вирішення наскрізних проблем)/Оптимізація, будівництво та реконструкція шкіл, садочків, спортивних закладів, інших освітніх центрів.

http://km-oblrada.gov.ua/strategy/.

Фотозвіт про виконання проекту
01.02.2019

31 січня в Сатанівській ОТГ стало справжнім святом спорту. Саме сьогодні тут відбулося довгоочікуване відкриття нового спортивного комплексу. Це дійсно знакова для громади подія, адже такого рівня спортивний об'єкт тут з'явився вперше. З нагоди цієї події на урочисте відкриття завітали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, депутати обласної ради, представники районної влади, мешканці громади. Вітав гостей голова Сатанівської ОТГ Альберт Собков.

Роботи із спорудження спортивного комплексу на території школи в смт.Сатанів розпочалися три роки тому, а вартувало будівництво понад 14 млн.грн. Фінансування здійснювалося за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, обласного та місцевого бюджетів.

Вадим Лозовий щиро привітав мешканців громади із такою важливою подією.

"Відкриття цього спорткомплексу в черговий раз яскраво демонструє нам усім реальні результати реформи децентралізації, яка впроваджується Президентом України та Урядом. А ще - небачені досі можливості, які завдяки їй отримали громади. Ще років 5 тому ніхто б не міг подумати, що за рахунок місцевого бюджету можна буде співфінансувати такий масштабний для селища проект. А зараз це реальність, - зазначив Вадим Миколайович. - Сьогодні Сатанівська громада потужна, вона розвивається. Завдяки фінансовій децентралізації громада має можливість наповнювати свій бюджет та ефективно використовувати кошти саме там, де вони потрібні. Впевнений, що цей спорткомплекс - далеко не останній об'єкт, на відкритті якого ми тут побуваємо. Громада має чудові перспективи для подальшого свого розвитку, появи нових підприємств, створення нових робочих місць, які знову ж таки приноситимуть додаткові надходження до її бюджету. І це правильно, адже саме так і працює реформа децентралізації."

Після перерізання символічної стрічки гості свята оглянули приміщення новозбудованого комплексу, поспілкувалися з працівниками закладу. А юні таланти Сатанівської ОТГ влаштували для них справжнє танцювально-спортивне свято.

Не обійшлося тут і без ще одного чудового подарунка. Відтепер учні з віддалених сіл, що навчаються у місцевій опорній школі, матимуть новенького шкільного автобуса, завдяки якому зможуть швидше та комфортніше добиратися не лише на навчання, а й на спортивні заняття в щойно відкритому спортзалі.

Як це - займатися спортом у цьому залі - діти з'ясували вже після завершення урочистої частини. Вони змогли в повній мірі оцінити можливості комплексу та активно випробовували усі спортивні знаряддя.

Довідково. Загальна кошторисна вартість об'єкта 14 млн. 185 тис. грн. З них у 2016 році з місцевого бюджету було освоєно 411 тис.грн., зокрема, сюди включено витрати на проектно-кошторисну документацію та експертизу.

У 2017 році освоєно 6 млн 926 тис.грн. з коштів ДФРР, понад 2 млн.грн. з бюджету громади та 800,0 тис.грн. з обласного бюджету. На завершальному етапі у 2018 році за рахунок коштів Фонду освоєно 2,7 млн .грн. та ще понад 1 мільйон з місцевого бюджету.

27.12.2018 Фотозвіт проекту "Будівництво спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області"

Об'єкт будівництва спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області повністю завершений згідно проектно-кошторисної документації.

Витрати у 2018 році склали - 3694,304 тис. грн., в тому числі 2651,708 тис. грн. за кошти ДФРР та співфінансування 1042,596 тис. грн. з селищного бюджету.

27.12.2018 Фотозвіт проекту "Будівництво спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області"

Об'єкт будівництва спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області повністю завершений згідно проектно-кошторисної документації.

26.10.2018 Фотозвіт проекту "Будівництво спортивного комплексу на території школи по вул. Б.Хмельницького 44, в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області"
21.08.2018 Фотофіксація об'єкту будівництва спортивний комплекс з інформаційною табличкою (наклейкою)
31.07.2018 Фотофіксація виконання будівельних робіт на об'єкті будівництва спортивний комплекс, який розміщений на території Сатанівської ЗОШ по вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

У період з травня по липень 2018 року виконуються наступні роботи:

- малярні;

- переходи (галереї) в будівлі №2 та №3 школи;

- завершується виконання перегородки в будівлю №2;

- заповнено віконний проріз;

- встановлено внутрішнє освітлення в спортивному залі.

На поточну дату (з 01.01.2018 року), використано кошти в сумі - 1821,870 тис.грн., в тому числі: 795,513 тис. грн. - Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР); 1026,357 тис. грн. – селищний бюджет.

11.05.2018 Фотофіксація виконання будівельних робіт на об'єкті будівництва спортивний комплекс, який розміщений на території Сатанівської ЗОШ по вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

У період з лютого по травень 2018 року виконано наступний перелік робіт:

- зовнішнє утеплення переходу №1;

- шпаклювання двохповерхової частини в осях 1-4-А-Е;

- утеплення підлоги спортивного залу;

- влаштування армованої стяжки спортивного залу;

- влаштування/мощення бетонних східців та площадок евакуаційного виходу;

- зовншнє фарбування спортивного залу та входу №1;

- влаштування витяжної та проточної вентиляції;

- підключення загального водопроводу;

- встановлення сантехнічних приборів.

04.01.2018 Звіт про виконання заходів інвестиційного проекту згідно з додатком 1

Додаток 1

До Порядку

ЗВІТ

про виконання заходів інвестиційної програми (проекту)

за 2017 рік (квартал)

_Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області_

(найменування програми (проекту))

Відповідальний виконавець _________Сатанівська селищна рада________________

Загальна вартість програми (проекту) __14184,640__ тис. гривень.

Найменування заходу

Строк виконання

Джерела фінансування у звітному періоді

Сума касових видатків

Показники результативності виконання заходу

Стан виконання заходу з порівняльною оцінкою фактично виконаного і планованого обсягу

Проблемні питання та стан їх вирішення з поясненням причини виникнення та зазначенням механізму вирішення

плановий

фактичний

планова

фактична

планові

фактичні

відхилення, +/-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області

березень - вересень 2017 року

квітень - грудень 2017 року

Державний фонд регіонального розвитку; обласний бюджет; селищний бюджет

10332,131

8977,143

100

78

-22

В стадії завершення

Проектно-кошторисна документація проходила коригування у 2017 році, в зв’язку зі збільшенням заробітньої плати, після чого  збільшено кошторисну вартість об’єкта будівництва.

Проектом не враховано окремі види робіт. Проектом не передбачено спортивний інвентар.

 

04.01.2018 Звіт про виконання заходів інвестиційного проекту згідно з додатком 1

Додаток 1

До Порядку

ЗВІТ

про виконання заходів інвестиційної програми (проекту)

за 2017 рік (квартал)

_Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області_

(найменування програми (проекту))

Відповідальний виконавець _________Сатанівська селищна рада________________

Загальна вартість програми (проекту) __14184,640__ тис. гривень.

Найменування заходу

Строк виконання

Джерела фінансування у звітному періоді

Сума касових видатків

Показники результативності виконання заходу

Стан виконання заходу з порівняльною оцінкою фактично виконаного і планованого обсягу

Проблемні питання та стан їх вирішення з поясненням причини виникнення та зазначенням механізму вирішення

плановий

фактичний

планова

фактична

планові

фактичні

відхилення, +/-

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Будівництво спортивного  комплексу на території школи по  вул. Б.Хмельницького 44,   в смт Сатанів Городоцького району Хмельницької області

березень - вересень 2017 року

квітень - грудень 2017 року

Державний фонд регіонального розвитку; обласний бюджет; селищний бюджет

10332,131

8977,143

100

78

-22

В стадії завершення

Проектно-кошторисна документація проходила коригування у 2017 році, в зв’язку зі збільшенням заробітньої плати, після чого  збільшено кошторисну вартість об’єкта будівництва.

Проектом не враховано окремі види робіт. Проектом не передбачено спортивний інвентар.

 

29.12.2017 Фотофіксація поточного виконання будівельних робіт на об'єкті будівництва спортивний комплекс, який розміщений на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

На поточну дату за 2017 рік, використано кошти в сумі: 6925,843 тис. грн. - державний фонд регіонального розвитку (ДФРР); 800,000 тис. грн. – обласний бюджет; 1251,300 тис. грн. – селищний бюджет. 

У 2017 році було виконано такі роботи:

Фундамент та стіни - 100 %;

Сходи СХ-1 та СХ-2 - 100 %;

Сходи зовнішні - 96 %;

Віконні та дверні прорізи з металопластиковим заповненям, вітражі - 100 %;

Покрівля - 100 %;

Улаштування підлоги - 85%;

Фасад - 70 %;

Влаштування водопроводу та каналізації (внутрішні) - 65 %;

Зовнішній водопровід та каналізація - 95 %;

Опалення та каналізація - 72 %;

Електротехнічні роботи, зовнішнє електропостачання - 100 %;

Влаштування пандусу - 100 %;

Внутрішнє оздоблення стелі та стін - 21 %;

Під'їзди - 75 %;

Благоустрій та озелененя території - 75 %.

 

 

 

08.12.2017 Фотофіксація поточного виконання будівельних робіт на об'єкті спортивний комплекс, який розміщений на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

На поточну дату, використано кошти в сумі: 3696,233 тис. грн. - Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР); 800,000 тис. грн. – обласний бюджет; 1251,300 тис. грн. – селищний бюджет. 

Вживаються заходи по прискоренню освоєння коштів, шляхом залучення спеціальних підрозділів.

17.10.2017 Фотофіксація поточного виконання будівельних робіт на об'єкті спортивний комплекс, який розміщений на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

У період з вересня по поточну дату 2017 року продовжується будівництво спортивного комплексу за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та було виконано такі роботи:

- утеплення адміністративної частини будівлі;

- внутрішні сантехнічні, монтажні, електротехнічні та опоряджувальні роботи;

- ведеться мурування торцової стіни з півдня;

- розібрали огорожу, завезли матеріали (бруківку) для благоустрою зі сторони вул.Б.Хмельницького;

- утеплено фундамент будівлі (в грунті);

- завершується влаштування бетонної підготовки під утеплення підлоги в спортивному залі;

- ведеться закінчення робіт по вертикальному плануванні території;

- в стадії завершення роботи по зовнішньому водопроводу;

- ведуться роботи по будівництву перехідної галереї.

Окремим проектом, розпочато роботу по влаштуванню зовнішньої теплотраси, за кошти селищного бюджету. В рамках даного проекту виконано наступні роботи: 

 • викопано траншею 70% від загальної довжини;
 • закуплено утеплені труби.

 

На поточну дату, використано кошти в сумі: 1985,000 тис. грн. - Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР); 800,000 тис. грн. – обласний бюджет; 782,000 тис. грн. – селищний бюджет. 

Вживаються заходи по прискоренню освоєння коштів, шляхом залучення спеціальних підрозділів.

25.09.2017 Фотофіксація поточного виконання будівельних робіт спортивного комплексу, який буде розміщений на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів
28.08.2017 Фотофіксація будівництва спортивного комплексу, який буде розміщений на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

У період з квітня по серпень 2017 року продовжується будівництво спортивного комплексу за рахунок селищного та обласного бюджету, було виконано такі роботи:

·         зроблені нижні галереї, чорнові ноги та сходи;

·         зроблено коробку адмінкорпусу (з 2016 року по теперішній час);

·         зроблено бетонний пояс під монтаж ферм даху спортивного залу.

Приступили до виконання наступних робіт:

-         бетонної підготовки підлоги спортивного залу;

-         опорядження внутрішнє;

-         електромонтажні роботи;

-         сантехнічні роботи;

-         встановлення метелопластикових вікон та дверей.

На об’єкт будівництва завезено матеріали для ферм на покрівлю спортивного залу та для будівництва санітарного і адміністративного корпусу.

На поточну дату, використано кошти в сумі: 800,000 тис. грн. – обласний бюджет; 782,000 тис. грн. – селищний бюджет. 

Вживаються заходи по прискоренню освоєння коштів, шляхом залучення спеціальних підрозділів.

21.07.2017 Фотофіксація укладання цегляних стін спортивного комплексу, який буде розміщений на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

З квітні 2017 року продовжується будівництво спортивного комплексу за рахунок селищного та обласного бюджету. Рішенням сесії Сатанівської селищної ради від 17.02.2017 р. «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік» було виділено – 1000,000 тис. грн. Разом з тим з обласного бюджету в 2017 році виділено – 800,000 тис. гривень.

На поточну дату, використано кошти в сумі: 400,000 тис. грн. - обласний бюджет; 625,646 тис. грн. - селищний бюджет. 

25.04.2017 Фотофіксація фундаменту із збірних монолітних плит та бетонних блоків та укладання цегляних стін спортивного комплексу, який буде розміщений на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

У квітні 2017 року продовжується будівництво спортивного комплексу за рахунок селищного бюджету. Рішенням сесії Сатанівської селищної ради від 17.02.2017 р. «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік» було виділено – 1000,000 тис. грн. Разом з тим з обласного бюджету в 2017 році виділено – 800,000 тис. гривень.

 

23.01.2017 Фотофіксація фундаменту із збірних монолітних плит та бетонних блоків під будівництво спортивного комплексу, яка розміщена на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів

В листопаді-грудні 2016 року було розпочато будівництво спортивного комплексу, в результаті чого виконано такі роботи:

 • підготовчі та земляні роботи;
 • фундамент під службовим комплексом та частина під основним приміщенням;
 • на службово-побутовому комплексі розпочато цегляну кладку стін,

вартістю - 400,000 тис.грн. з місцевого бюджету.

 

14.09.2016 Фотофіксація земельної ділянки під будівництво спортивного комплексу, яка розміщена на території Сатанівської ЗОШ на вул. Б.Хмельницького, 44, в центрі смт Сатанів
ДодаткиДовідка про визначення класу наслідків та категорії складності об’єкту будівництва.
Копія Зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва «Будівництво спортивного комплексу на території школи
Копія експертного звіту ДП «Укрдержбудекспертиза» №23-00378-16 від 05.09.2016 р.
Копія Рішенням десятої сесії Сатанівської селищної ради від 07.09.2016 року № 3/10-2016.
Лист про форму власності майна.
Гарантійний лист Сатанівської селищної ради про співфінансування
Технічне завдання на проект