Реконструкція очисних споруд по вул. Мокряка, у м. Новоукраїнка, Кіровоградської області

Анотація проекту

Каналізаційна мережа знаходиться в межах міста Новоукраїнка та перекачує нечистоти промислових, державних підприємств та житлового фонду. Об’єкт знаходитися на утриманні Новоукраїнського житлово-комунального підприємства.

Очисні споруди збудовані у 60-х роках минулого століття, мають значний ступінь зношеності. Їх діяльність не забезпечує відповідного рівня очистки стічних вод, негативно впливає на екологічний та санітарний стан навколишнього середовища.

Проектна потужність складала 100 куб. м/добу. Земельна ділянка, де розташовані очисні споруди, згідно з даними земельного кадастру відноситься до земель загального користування і займає площу 0,71 га.

Очисні споруди розташовані в місті Новоукраїнка, Кіровоградської  області та мають ресурс з очищення стоків об’ємом до 100 куб. м./добу. Відстань від існуючої межі ділянки очисних споруд до найближчої житлової забудови становить 105 м, від найближчої водойми 50 м. до р. Помічна. 

Реконструкція об’єкту дозволить значно підвищити надійність роботи очисних споруд. Передбачено впровадження високоефективних новітніх технологій очищення, що дало змогу витримати зону санітарної охорони згідно нормативних документів. В результаті реалізації даного проекту буде здійснено переоснащення очисних споруд стічних вод м. Новоукраїнка, покращено екологічного стану в регіоні шляхом повної очистки стічних вод від органічних, зважених і шкідливих речовин до нормативного рівня.